Info o Click and Grow Smrk - hodnocení a parametry

Informace: Click and Grow Smrk Příslušenství ClickAndGrow

Popis produktu: Sazenice Click and Grow Smrk: Propadli jste kouzlu domácího pěstování ovoce, zeleniny, bylinek nebo stromků? Potom vaší pozornosti nesmí uniknout geniální systém Click and Grow Smart Garden. Náhradní kazeta se semínky pro pěstování v Click and Grow květináči obsahuje 3 kapsle smrku. Zkuste si vypěstovat majestátní smrk ze semínka na svoji zahradu nebo do květináče. Se sazeničkami doporučujeme manipulovat cca po 5 - 6 měsících. Smrk je možné pěstovat v domácnosti nebo jej můžete přesadit na svou zahradu a využít ho časem jako vánoční stromeček.  Klíčové vlastnosti sazenic Click and Grow smrk3 náhradní kazety se semínky smrkuJedinečný systém domácího pěstování Click and GrowVypěstujte si doma vlastní stromek smrku SMART inteligentní půda je inspirována technologiemi NASANeobsahuje GMO, pesticidy, fungicidy, insekticidy, rostlinné hormony nebo jiné škodlivé látkyPěstování doma na kuchyňské lince bez zkušeností a bez námahyJednoduché použití - stačí vložit kazetu do Click and Grow květináče, přidat vodu a zapojit do zásuvky Domácí zahrádka Click and Grow Unikátní systém domácího pěstování v květináči Click and Grow vás bude zaručeně bavit. Rostliny neobsahují žádné nežádoucí látky, jako jsou geneticky modifikované organismy, pesticidy, fungicidy, insekticidy, rostlinné hormony nebo jiné nezdravé příměsi. Se sazeničkami stromků doporučujeme manipulaci až po 5 - 6 měsících od vysazení. Stromek smrku si doma vypěstujete v podstatě bez námahy a zkušeností!  Za vše může chytrá půdaKazetu se semínky jednoduše vložíte do Click and Grow květináče a už jen čekáte na úrodu. SMART inteligentní půda je inspirována technologiemi NASA. Vytváří ideální prostředí, které rostliny potřebují pro svůj růst. V souladu s životním cyklem rostliny uvolňuje živiny, udržuje vyvážené pH půdy a pomocí malých kapslí kyslíku zajišťuje rostlině dostatek volného prostoru a živin, i když je půda mokrá. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Click and Grow Smrk za skvělou cenu 249 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Click and Grow Smrk

Lukáš
Pro mé potřeby je ClickAndGrow Click and Grow Smrk skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Click and Grow Smrk od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Click and Grow Smrk}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Click and Grow Smrk mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Click and Grow Smrk ClickAndGrow - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Click and Grow Smrk, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Click and Grow Smrk ClickAndGrow na zahradu

Click and Grow Smrk Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Click and Grow Smrk i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada ClickAndGrow, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 249 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Click and Grow Smrk na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce ClickAndGrow
- číslo EAN 4742793007564 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Click and Grow Smrk Příslušenství
Cena zboží
249 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství ClickAndGrow

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Click and Grow Smrk) potřebujete dokumentaci od výrobce (ClickAndGrow), manuály 4742793007564, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.