Info o Click and Grow Sladká žlutá paprika - hodnocení a parametry

Informace: Click and Grow Sladká žlutá paprika Příslušenství ClickAndGrow

Popis produktu: Sazenice Click and Grow Sladká žlutá paprika: Propadli jste kouzlu domácího pěstování ovoce, zeleniny a bylinek? Potom vaší pozornosti nesmí uniknout geniální systém Click and Grow Smart Garden. Náhradní kazeta se semínky pro pěstování v Click and Grow květináči obsahuje 3 kapsle žluté papriky. Papriky mají lilkovité plody a jsou oblíbenou a velmi chutnou zeleninou. Konzumujeme je v syrovém stavu i tepelně upravené. Sladká žlutá paprika je zdrojem vitaminu E, kyseliny listové a antioxidantů, které chrání vaše oči a snižují riziko vzniku šedého zákalu.  Klíčové vlastnosti sazenic Click and Grow žluté papriky3 náhradní kazety se semínky žluté paprikyJedinečný systém domácího pěstování Click and GrowSMART inteligentní půda je inspirována technologiemi NASANeobsahuje GMO, pesticidy, fungicidy, insekticidy, rostlinné hormony nebo jiné škodlivé látkyPěstování doma na kuchyňské lince bez zkušeností a bez námahyJednoduché použití - stačí vložit kazetu do Click and Grow květináče, přidat vodu a zapojit do zásuvky Domácí zahrádka Click and Grow Unikátní systém domácího pěstování v květináči Click and Grow vás bude zaručeně bavit. Rostliny neobsahují žádné nežádoucí látky, jako jsou geneticky modifikované organismy, pesticidy, fungicidy, insekticidy, rostlinné hormony nebo jiné nezdravé příměsi. U jednotlivých rostlin se doba klíčení pohybuje mezi 1-2 týdny, k plnému vzrůstu dojde za 1-2 měsíce a jejich průměrná životnost je 2-4 měsíce. Ovoce, zeleninu či bylinky si doma vypěstujete v podstatě bez námahy a zkušeností!  Za vše může chytrá půdaKazetu se semínky jednoduše vložíte do Click and Grow květináče a už jen čekáte na úrodu. SMART inteligentní půda je inspirována technologiemi NASA. Vytváří ideální prostředí, které rostliny potřebují pro svůj růst. V souladu s životním cyklem rostliny uvolňuje živiny, udržuje vyvážené pH půdy a pomocí malých kapslí kyslíku zajišťuje rostlině dostatek volného prostoru a živin, i když je půda mokrá. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Click and Grow Sladká žlutá paprika za skvělou cenu 284 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Click and Grow Sladká žlutá paprika

Lukáš
Pro mé potřeby je ClickAndGrow Click and Grow Sladká žlutá paprika skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Click and Grow Sladká žlutá paprika od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Click and Grow Sladká žlutá paprika}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Click and Grow Sladká žlutá paprika mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Click and Grow Sladká žlutá paprika ClickAndGrow - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Click and Grow Sladká žlutá paprika, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Click and Grow Sladká žlutá paprika ClickAndGrow na zahradu

Click and Grow Sladká žlutá paprika Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Click and Grow Sladká žlutá paprika i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada ClickAndGrow, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 284 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Click and Grow Sladká žlutá paprika na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce ClickAndGrow
- číslo EAN 4742793008950 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Click and Grow Sladká žlutá paprika Příslušenství
Cena zboží
284 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství ClickAndGrow

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Click and Grow Sladká žlutá paprika) potřebujete dokumentaci od výrobce (ClickAndGrow), manuály 4742793008950, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.