Info o Click and Grow Rozmarýn - hodnocení a parametry

Informace: Click and Grow Rozmarýn Příslušenství ClickAndGrow

Popis produktu: Sazenice Click and Grow Rozmarýn: Propadli jste kouzlu domácího pěstování ovoce, zeleniny a bylinek? Potom vaší pozornosti nesmí uniknout geniální systém Click and Grow Smart Garden. Náhradní kazeta se semínky pro pěstování v Click and Grow květináči obsahuje 3 kapsle rozmarýny lékařské. Oblíbené aromatické koření i okrasná léčivá bylina s drobnými kvítky. Rozmarýna má příjemnou a velmi pronikavou vůni. V kuchyni se používají listy jehličkové vzhledu při přípravě pečeného masa, drůbeže a vařených ryb. Obsahuje vitaminy A, C a B6 a je vhodný i do dietních pokrmů. Rozmarýn jako jedna z mála rostlin zvyšuje krevní tlak a zlepšuje krevní oběh. Klíčové vlastnosti sazenic Click and Grow rozmarýnu3 náhradní kazety se semínky rozmarýny lékařskéPopulární rozmarýna se používá jako aromatické koření a okrasná bylinaJedinečný systém domácího pěstování Click and GrowSMART inteligentní půda je inspirována technologiemi NASANeobsahuje GMO, pesticidy, fungicidy, insekticidy, rostlinné hormony nebo jiné škodlivé látkyPěstování doma na kuchyňské lince bez zkušeností a bez námahyJednoduché použití - stačí vložit kazetu do Click and Grow květináče, přidat vodu a zapojit do zásuvky Domácí zahrádka Click and Grow Unikátní systém domácího pěstování v květináči Click and Grow vás bude zaručeně bavit. Rostliny neobsahují žádné nežádoucí látky, jako jsou geneticky modifikované organismy, pesticidy, fungicidy, insekticidy, rostlinné hormony nebo jiné nezdravé příměsi. U jednotlivých rostlin se doba klíčení pohybuje mezi 1-2 týdny, k plnému vzrůstu dojde za 1-2 měsíce a jejich průměrná životnost je 2-4 měsíce. Ovoce, zeleninu či bylinky si doma vypěstujete v podstatě bez námahy a zkušeností!  Za vše může chytrá půdaKazetu se semínky jednoduše vložíte do Click and Grow květináče a už jen čekáte na úrodu. SMART inteligentní půda je inspirována technologiemi NASA. Vytváří ideální prostředí, které rostliny potřebují pro svůj růst. V souladu s životním cyklem rostliny uvolňuje živiny, udržuje vyvážené pH půdy a pomocí malých kapslí kyslíku zajišťuje rostlině dostatek volného prostoru a živin, i když je půda mokrá. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Click and Grow Rozmarýn za skvělou cenu 284 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Click and Grow Rozmarýn

Lukáš
Pro mé potřeby je ClickAndGrow Click and Grow Rozmarýn skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Click and Grow Rozmarýn od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Click and Grow Rozmarýn}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Click and Grow Rozmarýn mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Click and Grow Rozmarýn ClickAndGrow - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Click and Grow Rozmarýn, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Click and Grow Rozmarýn ClickAndGrow na zahradu

Click and Grow Rozmarýn Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Click and Grow Rozmarýn i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada ClickAndGrow, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 284 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Click and Grow Rozmarýn na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce ClickAndGrow
- číslo EAN 4742793008936 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Click and Grow Rozmarýn Příslušenství
Cena zboží
284 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství ClickAndGrow

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Click and Grow Rozmarýn) potřebujete dokumentaci od výrobce (ClickAndGrow), manuály 4742793008936, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.