Info o Click and Grow Citlivka (Mimosa) - hodnocení a parametry

Informace: Click and Grow Citlivka (Mimosa) Příslušenství ClickAndGrow

Popis produktu: Sazenice Click and Grow Citlivka (Mimosa): Propadli jste kouzlu domácího pěstování ovoce, zeleniny a bylinek? Potom vaší pozornosti nesmí uniknout geniální systém Click and Grow Smart Garden. Náhradní kazeta se semínky pro pěstování v Click and Grow květináči obsahuje 3 kapsle citlivky. Okrasná bylina citlivka stydlivá neboli mimosa má dvakrát složené listy, které se při dotyku, otřesu nebo přisátí hmyzu zavírají a sklápějí. Citlivka se tímto způsobem chrání také před nočním chladem. Tato zajímavá okrasná rostlina vám oživí interiér. Používá se i v tradiční asijské medicíně pro své antidepresivní účinky. Užívejte však tuto bylinu s rozvahou, protože dehydruje organismus. Klíčové vlastnosti sazenic Click and Grow citlivky3 náhradní kazety se semínky citlivka stydliváCitlivka stydlivá je okrasná bylina se smršťujícími se listy Jedinečný systém domácího pěstování Click and GrowSMART inteligentní půda je inspirována technologiemi NASANeobsahuje GMO, pesticidy, fungicidy, insekticidy, rostlinné hormony nebo jiné škodlivé látkyPěstování doma na kuchyňské lince bez zkušeností a bez námahyJednoduché použití - stačí vložit kazetu do Click and Grow květináče, přidat vodu a zapojit do zásuvky Domácí zahrádka Click and Grow Unikátní systém domácího pěstování v květináči Click and Grow vás bude zaručeně bavit. Rostliny neobsahují žádné nežádoucí látky, jako jsou geneticky modifikované organismy, pesticidy, fungicidy, insekticidy, rostlinné hormony nebo jiné nezdravé příměsi. U jednotlivých rostlin se doba klíčení pohybuje mezi 1-2 týdny, k plnému vzrůstu dojde za 1-2 měsíce a jejich průměrná životnost je 2-4 měsíce. Ovoce, zeleninu či bylinky si doma vypěstujete v podstatě bez námahy a zkušeností!  Za vše může chytrá půdaKazetu se semínky jednoduše vložíte do Click and Grow květináče a už jen čekáte na úrodu. SMART inteligentní půda je inspirována technologiemi NASA. Vytváří ideální prostředí, které rostliny potřebují pro svůj růst. V souladu s životním cyklem rostliny uvolňuje živiny, udržuje vyvážené pH půdy a pomocí malých kapslí kyslíku zajišťuje rostlině dostatek volného prostoru a živin, i když je půda mokrá. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Click and Grow Citlivka (Mimosa) za skvělou cenu 299 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Click and Grow Citlivka (Mimosa)

Lukáš
Pro mé potřeby je ClickAndGrow Click and Grow Citlivka (Mimosa) skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Click and Grow Citlivka (Mimosa) od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Click and Grow Citlivka (Mimosa)}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Click and Grow Citlivka (Mimosa) mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Click and Grow Citlivka (Mimosa) ClickAndGrow - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Click and Grow Citlivka (Mimosa), nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Click and Grow Citlivka (Mimosa) ClickAndGrow na zahradu

Click and Grow Citlivka (Mimosa) Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Click and Grow Citlivka (Mimosa) i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada ClickAndGrow, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 299 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Click and Grow Citlivka (Mimosa) na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce ClickAndGrow
- číslo EAN 4742793007403 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Click and Grow Citlivka (Mimosa) Příslušenství
Cena zboží
299 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství ClickAndGrow

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Click and Grow Citlivka (Mimosa)) potřebujete dokumentaci od výrobce (ClickAndGrow), manuály 4742793007403, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.