Info o Čidlo k bazénové regulaci NEO-FIP ER-01 8mm - hodnocení a parametry

Informace: Čidlo k bazénové regulaci NEO-FIP ER-01 8mm Příslušenství k solárním ohřevům

Popis produktu:

Čidlo k bazénové regulaci NEO-FIP ER-01 o průměru 8mm

Čidlo k bazénové elektronické regulaci NEO-FIP ER-01 o průměru 8mm vč. 1m kabelu.

Důležité upozornění: v případě, že budete prodlužovat kabel k čidlu je to samozřejmě možné, ovšem spoje musí být pájené, tak jak je uvedeno v návodu k bazénové regulaci NEO-FIP ER-01, odstavec 7.9.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod bazenyshop.cz nabízí zboží Čidlo k bazénové regulaci NEO-FIP ER-01 8mm za skvělou cenu 490 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství k solárním ohřevům na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Čidlo k bazénové regulaci NEO-FIP ER-01 8mm

Lukáš
Pro mé potřeby je Čidlo k bazénové regulaci NEO-FIP ER-01 8mm skvělá volba v kategorii Příslušenství k solárním ohřevům.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Čidlo k bazénové regulaci NEO-FIP ER-01 8mm od xkrát prověřeného e-shopu bazenyshop.cz.


Honza
Na bazenyshop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Čidlo k bazénové regulaci NEO-FIP ER-01 8mm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Čidlo k bazénové regulaci NEO-FIP ER-01 8mm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Čidlo k bazénové regulaci NEO-FIP ER-01 8mm - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Čidlo k bazénové regulaci NEO-FIP ER-01 8mm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Čidlo k bazénové regulaci NEO-FIP ER-01 8mm na zahradu

Čidlo k bazénové regulaci NEO-FIP ER-01 8mm Příslušenství k solárním ohřevům Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Čidlo k bazénové regulaci NEO-FIP ER-01 8mm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu bazenyshop.cz , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 490 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Čidlo k bazénové regulaci NEO-FIP ER-01 8mm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce
- číslo EAN 8595653405897 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství k solárním ohřevům


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu bazenyshop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Čidlo k bazénové regulaci NEO-FIP ER-01 8mm Příslušenství k solárním ohřevům
Cena zboží
490 Kč
Dostupnost
(Skladem) 06.06.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » bazenyshop.cz
Doručení Příslušenství k solárním ohřevům

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Čidlo k bazénové regulaci NEO-FIP ER-01 8mm) potřebujete dokumentaci od výrobce (), manuály 8595653405897, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu bazenyshop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.