Info o Chránič podprsenek pro praní v pračce - hodnocení a parametry

Informace: Chránič podprsenek pro praní v pračce Gadgets Kokiska

Popis produktu: Chránič podprsenek pro praní v pračce Chrání podprsenku v pračce a sušičce.Pěkné podprsenky za spoustu peněz často vypadají tak dlouho dobře, dokud nebyly vyprány v pračce nebo dány do sušičky. Samozřejmě můžete každou podprsenku prát ručně - ale nechcete tuto dobu využít smysluplněji? Řešením je tento chránič. Chrání vaši podprsenku v pračce a sušičce a ušetří časově náročné praní v ruce. Konečně, vaše vysoce kvalitní a drahé podprsenky zůstávají atraktivní a svůdné i po několika vypráních. Princip chrániče je jednoduchý: sestává ze dvou skořápek. Vložte podprsenku do vnitřního jádra a uzavřete ji na háček. Ramínka vložte do vnitřní koule. Uzavřete vnější kouli a vložte ji do prádla na praní. Tato investice stojí za to!  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Chránič podprsenek pro praní v pračce za skvělou cenu 126 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Gadgets na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Chránič podprsenek pro praní v pračce

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Chránič podprsenek pro praní v pračce skvělá volba v kategorii Gadgets.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Chránič podprsenek pro praní v pračce od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Chránič podprsenek pro praní v pračce}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Chránič podprsenek pro praní v pračce mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Chránič podprsenek pro praní v pračce Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Chránič podprsenek pro praní v pračce, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Chránič podprsenek pro praní v pračce Kokiska na zahradu

Chránič podprsenek pro praní v pračce Gadgets Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Chránič podprsenek pro praní v pračce i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 126 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Chránič podprsenek pro praní v pračce na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN 4250410302010 z výroby
- produkt je v kategorii Gadgets


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Chránič podprsenek pro praní v pračce Gadgets
Cena zboží
126 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.01.2021
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Gadgets Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Chránič podprsenek pro praní v pračce) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály 4250410302010, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.