Info o Chip tray 1 - zásobník na žetony a karty - hodnocení a parametry

Informace: Chip tray 1 - zásobník na žetony a karty Příslušenství k pokeru Tuin

Popis produktu: Velikost: 37,5cm x 25,4cm x 5,5cm Velikost otvoru ve stolu: 34,2cm x 20,8cm Zásobník je vyroben z tvrdého plastu. Do zásobníku lze umístit cca 400ks žetonů dle typu a 2ks balíčků karet Lze připevnit na jakýkoliv pokerový stůl. Nezbytná pomůcka při hře s dealerem.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Chip tray 1 - zásobník na žetony a karty za skvělou cenu 494 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství k pokeru na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Chip tray 1 - zásobník na žetony a karty

Lukáš
Pro mé potřeby je Tuin Chip tray 1 - zásobník na žetony a karty skvělá volba v kategorii Příslušenství k pokeru.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Chip tray 1 - zásobník na žetony a karty od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Chip tray 1 - zásobník na žetony a karty}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Chip tray 1 - zásobník na žetony a karty mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Chip tray 1 - zásobník na žetony a karty Tuin - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Chip tray 1 - zásobník na žetony a karty, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Chip tray 1 - zásobník na žetony a karty Tuin na zahradu

Chip tray 1 - zásobník na žetony a karty Příslušenství k pokeru Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Chip tray 1 - zásobník na žetony a karty i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tuin, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 494 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Chip tray 1 - zásobník na žetony a karty na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tuin
- číslo EAN CZ1085082 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství k pokeru


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Chip tray 1 - zásobník na žetony a karty Příslušenství k pokeru
Cena zboží
494 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Příslušenství k pokeru Tuin

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Chip tray 1 - zásobník na žetony a karty) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tuin), manuály CZ1085082, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.