Info o Chairy Napoli 1143 Banketová židle - hodnocení a parametry

Informace: Chairy Napoli 1143 Banketová židle Kancelářská křesla Chairy

Popis produktu: Rám židle Napoli je vyroben z oceli o tloušťce stěny 1,2 mm a charakteristického širšího profilu 25x25 mm, který zajišťuje stabilitu a pevnost židle při jejím používání a zároveň dodává židli elegantní vzhled dob dávno minulých. Židle je natřena klasickým práškovým lakem. Sedák je vyroben z polyuretanové pěny o tloušťce 5,5 cm poskytuje komfort a pohodlí při sezení.Opěradlo je velmi pohodlné a měkké. Pěnové komponenty, které se používají jako výplně, umožňují pohodlné používání. Na čalounění židle používáme speciální tkaninu s vysokou odolností proti oděru. Čalounění se snadno udržuje, obvykle vystačí omytí vlhkým hadříkem, aby se odstranila veškerá nečistota. Nohy židle jsou vybaveny chrániči, které zabraňují poškrábání podlah a eliminují hluk při pohybu. Technické údaje: profesionální kvalita zpracování šířka: 40 cm výška: 92,5 cm šířka profilu: 25 mm hmotnost: 6,5 kg tloušťka rámu: 1,2 mm výška se sedadlem: 47 cm max. nosnost 150 Kg stohovatelná židle jsou lehké. Bez větší námahy připravíte židle pro několik set osob. praktická rukojeť na zadní straně usnadňuje držení židle. Obsah balení: 1x banketová židle Napoli ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Chairy Napoli 1143 Banketová židle za skvělou cenu 819 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kancelářská křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Chairy Napoli 1143 Banketová židle

Lukáš
Pro mé potřeby je Chairy Chairy Napoli 1143 Banketová židle skvělá volba v kategorii Kancelářská křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Chairy Napoli 1143 Banketová židle od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Chairy Napoli 1143 Banketová židle }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Chairy Napoli 1143 Banketová židle mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Chairy Napoli 1143 Banketová židle Chairy - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Chairy Napoli 1143 Banketová židle , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Chairy Napoli 1143 Banketová židle Chairy na zahradu

Chairy Napoli 1143 Banketová židle  Kancelářská křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Chairy Napoli 1143 Banketová židle i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Chairy, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 819 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Chairy Napoli 1143 Banketová židle na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Chairy
- číslo EAN 11111 z výroby
- produkt je v kategorii Kancelářská křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Chairy Napoli 1143 Banketová židle  Kancelářská křesla
Cena zboží
819 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Kancelářská křesla Chairy

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Chairy Napoli 1143 Banketová židle ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Chairy), manuály 11111, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.