Info o Chairy Japan 59330 Banketová židle - šedá - hodnocení a parametry

Informace: Chairy Japan 59330 Banketová židle - šedá Kancelářská křesla Chairy

Popis produktu: Banketová židle Japan má solidní, ocelový rám. Hodí se nejen na bankety a konference, ale ideálně poslouží také na svatbách a významných událostech, v hotelu či kongresové hale. Sedák, vyrobený z polyuretanové pěny o tloušťce 5,5 cm, poskytuje při sezení komfort a pohodlí.Díky silné a stabilní konstrukci, pokryté práškovým lakem a elegantním čalouněním, je tato židle skvělým řešením, pokud potřebujete elegantní a odolný kus nábytku. Technické údaje: profesionální kvalita zpracování šířka: 44 cm výška: 92 cm šířka profilu: 19 mm hmotnost: 6,5 kg tloušťka rámu: 1 mm max. nosnost 150 Kg stohovatelná židle jsou lehké, snadno můžete připravit posezení pro několik set osob. praktická rukojeť na zadní straně usnadňuje držení židle. Obsah balení: 1x banketová židle Japan ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Chairy Japan 59330 Banketová židle - šedá za skvělou cenu 429 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kancelářská křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Chairy Japan 59330 Banketová židle - šedá

Lukáš
Pro mé potřeby je Chairy Chairy Japan 59330 Banketová židle - šedá skvělá volba v kategorii Kancelářská křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Chairy Japan 59330 Banketová židle - šedá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Chairy Japan 59330 Banketová židle - šedá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Chairy Japan 59330 Banketová židle - šedá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Chairy Japan 59330 Banketová židle - šedá Chairy - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Chairy Japan 59330 Banketová židle - šedá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Chairy Japan 59330 Banketová židle - šedá Chairy na zahradu

Chairy Japan 59330 Banketová židle - šedá Kancelářská křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Chairy Japan 59330 Banketová židle - šedá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Chairy, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 429 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Chairy Japan 59330 Banketová židle - šedá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Chairy
- číslo EAN 11111 z výroby
- produkt je v kategorii Kancelářská křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Chairy Japan 59330 Banketová židle - šedá Kancelářská křesla
Cena zboží
429 Kč
Dostupnost
(Skladem) 08.08.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Kancelářská křesla Chairy

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Chairy Japan 59330 Banketová židle - šedá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Chairy), manuály 11111, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.