Info o Chairy Dahoman 59329 Banketová židle - černá - hodnocení a parametry

Informace: Chairy Dahoman 59329 Banketová židle - černá Kancelářská křesla Chairy

Popis produktu: Banketová židle Dahoman má solidní, ocelový rám. Hodí se nejen na bankety a konference, ale ideálně poslouží také na svatbách a významných událostech, v hotelu či kongresové hale. Sedák, vyrobený z polyuretanové pěny o tloušťce 5,5 cm, poskytuje při sezení komfort a pohodlí.Díky silné a stabilní konstrukci, pokryté práškovým lakem a elegantním čalouněním, je tato židle skvělým řešením, pokud potřebujete elegantní a odolný kus nábytku. Technické údaje: profesionální kvalita zpracování šířka: 44 cm výška: 92 cm šířka profilu: 19 mm hmotnost: 6,5 kg tloušťka rámu: 1 mm max. nosnost 150 Kg stohovatelná židle jsou lehké, snadno můžete připravit posezení pro několik set osob. praktická rukojeť na zadní straně usnadňuje držení židle. Obsah balení: 1x banketová židle Dahoman ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Chairy Dahoman 59329 Banketová židle - černá za skvělou cenu 713 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kancelářská křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Chairy Dahoman 59329 Banketová židle - černá

Lukáš
Pro mé potřeby je Chairy Chairy Dahoman 59329 Banketová židle - černá skvělá volba v kategorii Kancelářská křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Chairy Dahoman 59329 Banketová židle - černá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Chairy Dahoman 59329 Banketová židle - černá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Chairy Dahoman 59329 Banketová židle - černá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Chairy Dahoman 59329 Banketová židle - černá Chairy - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Chairy Dahoman 59329 Banketová židle - černá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Chairy Dahoman 59329 Banketová židle - černá Chairy na zahradu

Chairy Dahoman 59329 Banketová židle - černá Kancelářská křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Chairy Dahoman 59329 Banketová židle - černá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Chairy, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 713 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Chairy Dahoman 59329 Banketová židle - černá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Chairy
- číslo EAN 11111 z výroby
- produkt je v kategorii Kancelářská křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Chairy Dahoman 59329 Banketová židle - černá Kancelářská křesla
Cena zboží
713 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.11.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Kancelářská křesla Chairy

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Chairy Dahoman 59329 Banketová židle - černá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Chairy), manuály 11111, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.