Info o Červený dámský kožený pásek Woox Bini Purpurea, délka 102 cm - hodnocení a parametry

Informace: Červený dámský kožený pásek Woox Bini Purpurea, délka 102 cm Doplňky Woox

Popis produktu: Kožený pásek je ten typ doplňku, který je nadčasový stylem a věčný materiálem. Jednoduše skvělý a nepostradatelný. Ty od Woox přichází v mnoha zajímavých barvách, které oživí každý outfit. Woox je mladá česká značka zrozená z nadšení pro snowboardy, které přerostlo v celý brand oblečení, sportovního vybavení a doplňků jak na sport a procházky přírodou, tak na klasické nošení. Svůj kousek mezi nimi jistojistě najdete i vy. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Červený dámský kožený pásek Woox Bini Purpurea, délka 102 cm za skvělou cenu 629 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Červený dámský kožený pásek Woox Bini Purpurea, délka 102 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Woox Červený dámský kožený pásek Woox Bini Purpurea, délka 102 cm skvělá volba v kategorii Doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Červený dámský kožený pásek Woox Bini Purpurea, délka 102 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Červený dámský kožený pásek Woox Bini Purpurea, délka 102 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Červený dámský kožený pásek Woox Bini Purpurea, délka 102 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Červený dámský kožený pásek Woox Bini Purpurea, délka 102 cm Woox - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Červený dámský kožený pásek Woox Bini Purpurea, délka 102 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Červený dámský kožený pásek Woox Bini Purpurea, délka 102 cm Woox na zahradu

Červený dámský kožený pásek Woox Bini Purpurea, délka 102 cm Doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Červený dámský kožený pásek Woox Bini Purpurea, délka 102 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Woox, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 629 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Červený dámský kožený pásek Woox Bini Purpurea, délka 102 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Woox
- číslo EAN 8595564776635 z výroby
- produkt je v kategorii Doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Červený dámský kožený pásek Woox Bini Purpurea, délka 102 cm Doplňky
Cena zboží
629 Kč
Dostupnost
25.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Doplňky Woox

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Červený dámský kožený pásek Woox Bini Purpurea, délka 102 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Woox), manuály 8595564776635, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.