Info o Červená dvoumístná pohovka se světlými nohami Mazzini Sofas Sardaigne - hodnocení a parametry

Informace: Červená dvoumístná pohovka se světlými nohami Mazzini Sofas Sardaigne Pohovky Mazzini Sofas

Popis produktu: Mazzini Sofas jsou elegantní pohovky, které nepřehlédnutelně oživí váš obývák či pracovnu. Stylové nohy vyvedené v retro stylu jsou vyrobeny z bukového dřeva, které je velmi tvrdé a pevné. Jejich klasické pojetí navíc příjemně podtrhává minimalistické linie, které zdobí celou sedačku. Sedák i opěrky jsou vyplněné vysoce pružnou polyuretanovou pěnou, která je velmi prodyšná a navíc fyziologicky nezávadná. Navíc jsou potaženy na dotyk příjemnou hebkou tkaninou, díky které bude každé posezení tím nejpříjemnějším zážitkem z celého dne. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Červená dvoumístná pohovka se světlými nohami Mazzini Sofas Sardaigne za skvělou cenu 11 690 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Červená dvoumístná pohovka se světlými nohami Mazzini Sofas Sardaigne

Lukáš
Pro mé potřeby je Mazzini Sofas Červená dvoumístná pohovka se světlými nohami Mazzini Sofas Sardaigne skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Červená dvoumístná pohovka se světlými nohami Mazzini Sofas Sardaigne od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Červená dvoumístná pohovka se světlými nohami Mazzini Sofas Sardaigne}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Červená dvoumístná pohovka se světlými nohami Mazzini Sofas Sardaigne mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Červená dvoumístná pohovka se světlými nohami Mazzini Sofas Sardaigne Mazzini Sofas - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Červená dvoumístná pohovka se světlými nohami Mazzini Sofas Sardaigne, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Červená dvoumístná pohovka se světlými nohami Mazzini Sofas Sardaigne Mazzini Sofas na zahradu

Červená dvoumístná pohovka se světlými nohami Mazzini Sofas Sardaigne Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Červená dvoumístná pohovka se světlými nohami Mazzini Sofas Sardaigne i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Mazzini Sofas, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 11 690 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Červená dvoumístná pohovka se světlými nohami Mazzini Sofas Sardaigne na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Mazzini Sofas
- číslo EAN 5903018534688 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Červená dvoumístná pohovka se světlými nohami Mazzini Sofas Sardaigne Pohovky
Cena zboží
11 690 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Mazzini Sofas

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Červená dvoumístná pohovka se světlými nohami Mazzini Sofas Sardaigne) potřebujete dokumentaci od výrobce (Mazzini Sofas), manuály 5903018534688, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.