Info o Čerstvo a chutne od jari do zimy - hodnocení a parametry

Informace: Čerstvo a chutne od jari do zimy Tématické kuchařky Fortuna Libri

Popis produktu: Kniha Čerstvo a chutne od jari do zimy:Keď nazriete do starých kuchárskych kníh, zistíte, že naši predkovia jedli vždy to, čo práve rástlo a zrelo. Bolo to zdravé (hoci v tom čase sa tým ľudia nezaoberali) a navyše hospodárne. Naše staré mamy varili z čerstvých surovín a čo nestihli zjesť, zavarili. V súčasnosti, keď svet križujú kamióny a lietadlá, ktoré prevážajú potraviny na obrovské vzdialenosti, nielenže konzumujeme potraviny pochádzajúce z iných zemepisných šírok, ale navyše musia byť chemicky ošetrené, upravené, konzervované, prifarbené a chuťovo doladené, aby vydržali čerstvé, kým sa dostanú k zákazníkovi. Skúste sa vrátiť k tradíciám a začnite sa stravovať v súlade s prírodou. Usilujte sa jesť sezónne a znovuobjavte tradičné druhy ovocia a zeleniny, na ktoré sa v priebehu rokov zabudlo, a ochutnajte napríklad kvaku, morušu či dulu. Uvidíte, že podľahnete ich čaru.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Čerstvo a chutne od jari do zimy za skvělou cenu 228 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tématické kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Čerstvo a chutne od jari do zimy

Lukáš
Pro mé potřeby je Fortuna Libri Čerstvo a chutne od jari do zimy skvělá volba v kategorii Tématické kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Čerstvo a chutne od jari do zimy od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Čerstvo a chutne od jari do zimy}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Čerstvo a chutne od jari do zimy mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Čerstvo a chutne od jari do zimy Fortuna Libri - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Čerstvo a chutne od jari do zimy, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Čerstvo a chutne od jari do zimy Fortuna Libri na zahradu

Čerstvo a chutne od jari do zimy Tématické kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Čerstvo a chutne od jari do zimy i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Fortuna Libri, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 228 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Čerstvo a chutne od jari do zimy na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Fortuna Libri
- číslo EAN 9788081427596 z výroby
- produkt je v kategorii Tématické kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Čerstvo a chutne od jari do zimy Tématické kuchařky
Cena zboží
228 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Tématické kuchařky Fortuna Libri

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Čerstvo a chutne od jari do zimy) potřebujete dokumentaci od výrobce (Fortuna Libri), manuály 9788081427596, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.