Info o Černý skleněný konferenční stolek Bold Monkey Dope As Hell - hodnocení a parametry

Informace: Černý skleněný konferenční stolek Bold Monkey Dope As Hell Konferenční stolky Bold Monkey

Popis produktu:

Designově jedinečný konferenční stolek Dope As Hell značky Bold Monkey hledá svou inspiraci ve světě zvířat. Přebírá elegantní motiv pantera, který přetváří do stylové podnože. Proč právě panter? To je jednoduché... je nezaměnitelný, má grácii a je originální, přesně jako koncept značky Bold Monkey. Deska stolu z tvrzeného skla plynule navazuje na podnož a vytváří celek, který zaujme. Jedná se o limitovanou edici o pouze 1.000 kusech, více jich již nebude vyrobeno. Tento fakt přidává stolku na prestiži a exkluzivitě, což ostatně dokládá i přítomnost řetězu s visačkou s logem Bold Monkey. Hodí se spíše do moderně laděných interiérů a designového prostředí, stejně tak komerčních prostor. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněné fólií či lakem.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Černý skleněný konferenční stolek Bold Monkey Dope As Hell za skvělou cenu 11 407 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Černý skleněný konferenční stolek Bold Monkey Dope As Hell

Lukáš
Pro mé potřeby je Bold Monkey Černý skleněný konferenční stolek Bold Monkey Dope As Hell skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Černý skleněný konferenční stolek Bold Monkey Dope As Hell od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Černý skleněný konferenční stolek Bold Monkey Dope As Hell}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Černý skleněný konferenční stolek Bold Monkey Dope As Hell mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Černý skleněný konferenční stolek Bold Monkey Dope As Hell Bold Monkey - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Černý skleněný konferenční stolek Bold Monkey Dope As Hell, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Černý skleněný konferenční stolek Bold Monkey Dope As Hell Bold Monkey na zahradu

Černý skleněný konferenční stolek Bold Monkey Dope As Hell Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Černý skleněný konferenční stolek Bold Monkey Dope As Hell i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Bold Monkey, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 11 407 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Černý skleněný konferenční stolek Bold Monkey Dope As Hell na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bold Monkey
- číslo EAN 8718548047402 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Černý skleněný konferenční stolek Bold Monkey Dope As Hell Konferenční stolky
Cena zboží
11 407 Kč
Dostupnost
07.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Bold Monkey

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Černý skleněný konferenční stolek Bold Monkey Dope As Hell) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bold Monkey), manuály 8718548047402, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.