Info o Černý sametový taburet RGE Matteus s úložným prostorem - hodnocení a parametry

Informace: Černý sametový taburet RGE Matteus s úložným prostorem Taburety RGE

Popis produktu:

Originální taburet RGE Matteus ve stylovém provedení se stane působivým doplňkem vašeho interiéru. Vyznačuje se příjemným čalouněním ze sametové látky v černé barvě a praktickým úložným prostorem, který využijte na nejrůznější drobnosti. Originalitu a luxusní vzhled mu pak dodávají detaily zámků a úchytky ve zlatém provedení. Hodí se do každého interiéru a do designového prostředí.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Černý sametový taburet RGE Matteus s úložným prostorem za skvělou cenu 2 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Taburety na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Černý sametový taburet RGE Matteus s úložným prostorem

Lukáš
Pro mé potřeby je RGE Černý sametový taburet RGE Matteus s úložným prostorem skvělá volba v kategorii Taburety.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Černý sametový taburet RGE Matteus s úložným prostorem od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Černý sametový taburet RGE Matteus s úložným prostorem}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Černý sametový taburet RGE Matteus s úložným prostorem mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Černý sametový taburet RGE Matteus s úložným prostorem RGE - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Černý sametový taburet RGE Matteus s úložným prostorem, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Černý sametový taburet RGE Matteus s úložným prostorem RGE na zahradu

Černý sametový taburet RGE Matteus s úložným prostorem Taburety Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Černý sametový taburet RGE Matteus s úložným prostorem i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz RGE, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Černý sametový taburet RGE Matteus s úložným prostorem na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce RGE
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Taburety


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Černý sametový taburet RGE Matteus s úložným prostorem Taburety
Cena zboží
2 990 Kč
Dostupnost
(Skladem) 18.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Taburety RGE

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Černý sametový taburet RGE Matteus s úložným prostorem) potřebujete dokumentaci od výrobce (RGE), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.