Info o Černý magnetický nástěnný box Reenbergs Magnetic - hodnocení a parametry

Informace: Černý magnetický nástěnný box Reenbergs Magnetic Vybavení koupelny Reenbergs

Popis produktu: Vypadá to jednoduše, ale tenhle chytrý nápad je nedocenitelný. Jestli nechcete vrtat do dlaždiček nebo do zdi, ale potřebujete nějaký prostor na kartáčky nebo hřebeny, přijdou na řadu samolepící háčky. Většina toho moc nevydrží, ale to rozhodně není případ tohoto siláka. Síla boxíku funguje přes magnet. Právě přes něj plošku přilepíte lepící stranou na jakýkoli povrch a na nich magnetickou silou drží samotný boxík. - Materiál: akryl - Rozměry: 7 x 7 x 9 cm - Nosnost: 300 g ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Černý magnetický nástěnný box Reenbergs Magnetic za skvělou cenu 1 059 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vybavení koupelny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Černý magnetický nástěnný box Reenbergs Magnetic

Lukáš
Pro mé potřeby je Reenbergs Černý magnetický nástěnný box Reenbergs Magnetic skvělá volba v kategorii Vybavení koupelny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Černý magnetický nástěnný box Reenbergs Magnetic od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Černý magnetický nástěnný box Reenbergs Magnetic}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Černý magnetický nástěnný box Reenbergs Magnetic mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Černý magnetický nástěnný box Reenbergs Magnetic Reenbergs - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Černý magnetický nástěnný box Reenbergs Magnetic, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Černý magnetický nástěnný box Reenbergs Magnetic Reenbergs na zahradu

Černý magnetický nástěnný box Reenbergs Magnetic Vybavení koupelny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Černý magnetický nástěnný box Reenbergs Magnetic i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Reenbergs, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 059 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Černý magnetický nástěnný box Reenbergs Magnetic na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Reenbergs
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Vybavení koupelny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Černý magnetický nástěnný box Reenbergs Magnetic Vybavení koupelny
Cena zboží
1 059 Kč
Dostupnost
21.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Vybavení koupelny Reenbergs

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Černý magnetický nástěnný box Reenbergs Magnetic) potřebujete dokumentaci od výrobce (Reenbergs), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.