Info o Černý kovový svícen PT LIVING Structure Rectangle - hodnocení a parametry

Informace: Černý kovový svícen PT LIVING Structure Rectangle Svícny a dekorace PT LIVING

Popis produktu: Jemné světlo svíček dodává šarm všedním večerům i slavnostním chvílím. Minimalistická forma je zárukou perfektního ladění i nestárnoucí elegance. Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Černý kovový svícen PT LIVING Structure Rectangle za skvělou cenu 859 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svícny a dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Černý kovový svícen PT LIVING Structure Rectangle

Lukáš
Pro mé potřeby je PT LIVING Černý kovový svícen PT LIVING Structure Rectangle skvělá volba v kategorii Svícny a dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Černý kovový svícen PT LIVING Structure Rectangle od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Černý kovový svícen PT LIVING Structure Rectangle}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Černý kovový svícen PT LIVING Structure Rectangle mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Černý kovový svícen PT LIVING Structure Rectangle PT LIVING - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Černý kovový svícen PT LIVING Structure Rectangle, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Černý kovový svícen PT LIVING Structure Rectangle PT LIVING na zahradu

Černý kovový svícen PT LIVING Structure Rectangle Svícny a dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Černý kovový svícen PT LIVING Structure Rectangle i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz PT LIVING, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 859 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Černý kovový svícen PT LIVING Structure Rectangle na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PT LIVING
- číslo EAN 8714302662904 z výroby
- produkt je v kategorii Svícny a dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Černý kovový svícen PT LIVING Structure Rectangle Svícny a dekorace
Cena zboží
859 Kč
Dostupnost
28.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Svícny a dekorace PT LIVING

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Černý kovový svícen PT LIVING Structure Rectangle) potřebujete dokumentaci od výrobce (PT LIVING), manuály 8714302662904, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.