Info o Černý kovový stojan na víno DUTCHBONE Stalwart - hodnocení a parametry

Informace: Černý kovový stojan na víno DUTCHBONE Stalwart Regály a poličky Dutchbone

Popis produktu:

Elegantní doplněk DUTCHBONE Stalwart je kovový stojan pro vaše vína. Stojan obsahuje 10 míst. Designový šmrnc černé kovové konstrukce podněcuje svařená hrana ve zlaté barvě. Díky praktickému držáku na vrchní straně je stojan snadno přenositelný. Skvěle se hodí do zařízených interiérů ve vintage stylu.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Černý kovový stojan na víno DUTCHBONE Stalwart za skvělou cenu 2 525 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Regály a poličky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Černý kovový stojan na víno DUTCHBONE Stalwart

Lukáš
Pro mé potřeby je Dutchbone Černý kovový stojan na víno DUTCHBONE Stalwart skvělá volba v kategorii Regály a poličky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Černý kovový stojan na víno DUTCHBONE Stalwart od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Černý kovový stojan na víno DUTCHBONE Stalwart}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Černý kovový stojan na víno DUTCHBONE Stalwart mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Černý kovový stojan na víno DUTCHBONE Stalwart Dutchbone - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Černý kovový stojan na víno DUTCHBONE Stalwart, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Černý kovový stojan na víno DUTCHBONE Stalwart Dutchbone na zahradu

Černý kovový stojan na víno DUTCHBONE Stalwart Regály a poličky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Černý kovový stojan na víno DUTCHBONE Stalwart i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Dutchbone, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 525 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Černý kovový stojan na víno DUTCHBONE Stalwart na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Dutchbone
- číslo EAN 8718548049284 z výroby
- produkt je v kategorii Regály a poličky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Černý kovový stojan na víno DUTCHBONE Stalwart Regály a poličky
Cena zboží
2 525 Kč
Dostupnost
10.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Regály a poličky Dutchbone

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Černý kovový stojan na víno DUTCHBONE Stalwart) potřebujete dokumentaci od výrobce (Dutchbone), manuály 8718548049284, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.