Info o Černý kovový servírovací vozík DUTCHBONE Giulia - hodnocení a parametry

Informace: Černý kovový servírovací vozík DUTCHBONE Giulia Konferenční stolky Dutchbone

Popis produktu:

Šikovný servírovací černý vozík DUTCHBONE Giulia je dokonalou volbou pro umístění Vašich oblíbených vín, likéru či brandy. Díky skvělé praktičnosti můžete mít tak své oblíbené nápoje vždy po ruce. Kovový rám vozíku Vám zaručí pevnou stabilitu a kolečka s gumovým povrchem bezpečnou možnost popojíždění, a to bez poškrábání podlahy. K servírování nápojů pak poslouží překrásná skleněná deska a polička v černém provedení. Skvěle se hodí do moderních i klasických interiérů.

 Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Černý kovový servírovací vozík DUTCHBONE Giulia za skvělou cenu 6 349 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Černý kovový servírovací vozík DUTCHBONE Giulia

Lukáš
Pro mé potřeby je Dutchbone Černý kovový servírovací vozík DUTCHBONE Giulia skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Černý kovový servírovací vozík DUTCHBONE Giulia od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Černý kovový servírovací vozík DUTCHBONE Giulia}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Černý kovový servírovací vozík DUTCHBONE Giulia mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Černý kovový servírovací vozík DUTCHBONE Giulia Dutchbone - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Černý kovový servírovací vozík DUTCHBONE Giulia, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Černý kovový servírovací vozík DUTCHBONE Giulia Dutchbone na zahradu

Černý kovový servírovací vozík DUTCHBONE Giulia Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Černý kovový servírovací vozík DUTCHBONE Giulia i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Dutchbone, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 349 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Černý kovový servírovací vozík DUTCHBONE Giulia na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Dutchbone
- číslo EAN 8718548049574 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Černý kovový servírovací vozík DUTCHBONE Giulia Konferenční stolky
Cena zboží
6 349 Kč
Dostupnost
13.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Dutchbone

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Černý kovový servírovací vozík DUTCHBONE Giulia) potřebujete dokumentaci od výrobce (Dutchbone), manuály 8718548049574, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.