Info o Černý kovový paravan se zrcadlem DUTCHBONE Lion - hodnocení a parametry

Informace: Černý kovový paravan se zrcadlem DUTCHBONE Lion Ostatní Dutchbone

Popis produktu:

Černý paravan DUTCHBONE Lion výborně poslouží k rozdělení místnosti i vytvoření soukromí ve vašem pokoji. Jemná inspirace stylem vintage dodá vašemu interiéru osobitost a atmosféru. Příjemným doplňkem je i praktické zrcadlo.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

 

 

 

 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Černý kovový paravan se zrcadlem DUTCHBONE Lion za skvělou cenu 7 366 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Černý kovový paravan se zrcadlem DUTCHBONE Lion

Lukáš
Pro mé potřeby je Dutchbone Černý kovový paravan se zrcadlem DUTCHBONE Lion skvělá volba v kategorii Ostatní.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Černý kovový paravan se zrcadlem DUTCHBONE Lion od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Černý kovový paravan se zrcadlem DUTCHBONE Lion}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Černý kovový paravan se zrcadlem DUTCHBONE Lion mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Černý kovový paravan se zrcadlem DUTCHBONE Lion Dutchbone - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Černý kovový paravan se zrcadlem DUTCHBONE Lion, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Černý kovový paravan se zrcadlem DUTCHBONE Lion Dutchbone na zahradu

Černý kovový paravan se zrcadlem DUTCHBONE Lion Ostatní Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Černý kovový paravan se zrcadlem DUTCHBONE Lion i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Dutchbone, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 7 366 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Černý kovový paravan se zrcadlem DUTCHBONE Lion na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Dutchbone
- číslo EAN 8718548049291 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Černý kovový paravan se zrcadlem DUTCHBONE Lion Ostatní
Cena zboží
7 366 Kč
Dostupnost
14.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Ostatní Dutchbone

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Černý kovový paravan se zrcadlem DUTCHBONE Lion) potřebujete dokumentaci od výrobce (Dutchbone), manuály 8718548049291, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.