Info o Černý batoh s oranžovým detailem Mödernaked Orange Heap - hodnocení a parametry

Informace: Černý batoh s oranžovým detailem Mödernaked Orange Heap Batohy Mödernaked

Popis produktu: Ať už na dobrodružnou výpravu do světa, nebo na skleničku s přáteli do města - batoh od Mödernaked vám bude oporou všude tam, kde si to vaše ♥ bude přát. Tento batoh pochází z dílny ve slunném Španělsku, kde vznikl ruční pečlivou výrobou. Každý kus, který v dílně vznikne, vám může zaručit kvalitně odvedenou ruční práci a originální pojetí, které na ulicích jen tak neuvidíte. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Černý batoh s oranžovým detailem Mödernaked Orange Heap za skvělou cenu 1 929 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Batohy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Černý batoh s oranžovým detailem Mödernaked Orange Heap

Lukáš
Pro mé potřeby je Mödernaked Černý batoh s oranžovým detailem Mödernaked Orange Heap skvělá volba v kategorii Batohy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Černý batoh s oranžovým detailem Mödernaked Orange Heap od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Černý batoh s oranžovým detailem Mödernaked Orange Heap}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Černý batoh s oranžovým detailem Mödernaked Orange Heap mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Černý batoh s oranžovým detailem Mödernaked Orange Heap Mödernaked - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Černý batoh s oranžovým detailem Mödernaked Orange Heap, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Černý batoh s oranžovým detailem Mödernaked Orange Heap Mödernaked na zahradu

Černý batoh s oranžovým detailem Mödernaked Orange Heap Batohy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Černý batoh s oranžovým detailem Mödernaked Orange Heap i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Mödernaked, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 929 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Černý batoh s oranžovým detailem Mödernaked Orange Heap na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Mödernaked
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Batohy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Černý batoh s oranžovým detailem Mödernaked Orange Heap Batohy
Cena zboží
1 929 Kč
Dostupnost
21.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Batohy Mödernaked

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Černý batoh s oranžovým detailem Mödernaked Orange Heap) potřebujete dokumentaci od výrobce (Mödernaked), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.