Info o Černo-hnědý konferenční stolek s vysouvací deskou Marckeric Niza - hodnocení a parametry

Informace: Černo-hnědý konferenční stolek s vysouvací deskou Marckeric Niza Konferenční a příruční stolky Marckeric

Popis produktu: Ukojte svou touhu po moderním a funkčním nábytku do obýváku. Tenhle chytrý konferenční stůl má nejen krásný kabát, ale úložné prostory ukryté přímo pod vysouvací deskou. A kdyby vám to bylo málo, stůl disponuje ještě 2 zásuvkami třeba na ovladače nebo televizní program, které budete mít hned při ruce. Marckeric pochází ze slunného Španělska, kde zakořenila už v roce 1996. Její nábytek dýchá osobitostí, láskou k modernímu interiéru a skandinávskému stylu bydlení. Co kus to designová lahůdka v podobě přírodního dřeva či skla. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Černo-hnědý konferenční stolek s vysouvací deskou Marckeric Niza za skvělou cenu 7 199 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční a příruční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Černo-hnědý konferenční stolek s vysouvací deskou Marckeric Niza

Lukáš
Pro mé potřeby je Marckeric Černo-hnědý konferenční stolek s vysouvací deskou Marckeric Niza skvělá volba v kategorii Konferenční a příruční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Černo-hnědý konferenční stolek s vysouvací deskou Marckeric Niza od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Černo-hnědý konferenční stolek s vysouvací deskou Marckeric Niza}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Černo-hnědý konferenční stolek s vysouvací deskou Marckeric Niza mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Černo-hnědý konferenční stolek s vysouvací deskou Marckeric Niza Marckeric - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Černo-hnědý konferenční stolek s vysouvací deskou Marckeric Niza, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Černo-hnědý konferenční stolek s vysouvací deskou Marckeric Niza Marckeric na zahradu

Černo-hnědý konferenční stolek s vysouvací deskou Marckeric Niza Konferenční a příruční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Černo-hnědý konferenční stolek s vysouvací deskou Marckeric Niza i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Marckeric, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 7 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Černo-hnědý konferenční stolek s vysouvací deskou Marckeric Niza na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marckeric
- číslo EAN 8435178309341 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční a příruční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Černo-hnědý konferenční stolek s vysouvací deskou Marckeric Niza Konferenční a příruční stolky
Cena zboží
7 199 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Konferenční a příruční stolky Marckeric

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Černo-hnědý konferenční stolek s vysouvací deskou Marckeric Niza) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marckeric), manuály 8435178309341, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.