Info o Černo-bílá cestovní taška pro psa Marendog Pepita, 18 x 42 x 33 cm - hodnocení a parametry

Informace: Černo-bílá cestovní taška pro psa Marendog Pepita, 18 x 42 x 33 cm Pro domácí mazlíčky Marendog

Popis produktu: Cestujte s vaším čtyřnohým kamarádem, kam vás ♥ volá. Ať už to bude autem nebo vlakem, nemusí cestu prožít v přepravce. Značka Marendog stvořila designovou kolekci cestovních tašek pro psy, které jsou velmi stylové a pro pejsky dokonale pohodlné. Taška je dostatečně prostorná, aby se v ní váš miláček mohl pohodlně uvelebit. Zapínání tašky je na zip a její čištění je velmi nenáročné. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Černo-bílá cestovní taška pro psa Marendog Pepita, 18 x 42 x 33 cm za skvělou cenu 2 099 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pro domácí mazlíčky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Černo-bílá cestovní taška pro psa Marendog Pepita, 18 x 42 x 33 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Marendog Černo-bílá cestovní taška pro psa Marendog Pepita, 18 x 42 x 33 cm skvělá volba v kategorii Pro domácí mazlíčky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Černo-bílá cestovní taška pro psa Marendog Pepita, 18 x 42 x 33 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Černo-bílá cestovní taška pro psa Marendog Pepita, 18 x 42 x 33 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Černo-bílá cestovní taška pro psa Marendog Pepita, 18 x 42 x 33 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Černo-bílá cestovní taška pro psa Marendog Pepita, 18 x 42 x 33 cm Marendog - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Černo-bílá cestovní taška pro psa Marendog Pepita, 18 x 42 x 33 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Černo-bílá cestovní taška pro psa Marendog Pepita, 18 x 42 x 33 cm Marendog na zahradu

Černo-bílá cestovní taška pro psa Marendog Pepita, 18 x 42 x 33 cm Pro domácí mazlíčky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Černo-bílá cestovní taška pro psa Marendog Pepita, 18 x 42 x 33 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Marendog, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 099 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Černo-bílá cestovní taška pro psa Marendog Pepita, 18 x 42 x 33 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marendog
- číslo EAN 5901122067658 z výroby
- produkt je v kategorii Pro domácí mazlíčky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Černo-bílá cestovní taška pro psa Marendog Pepita, 18 x 42 x 33 cm Pro domácí mazlíčky
Cena zboží
2 099 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pro domácí mazlíčky Marendog

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Černo-bílá cestovní taška pro psa Marendog Pepita, 18 x 42 x 33 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marendog), manuály 5901122067658, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.