Info o Černé servírovací prkénko z kamene a dřeva akácie Ladelle, délka 60 cm - hodnocení a parametry

Informace: Černé servírovací prkénko z kamene a dřeva akácie Ladelle, délka 60 cm Prkénka Ladelle

Popis produktu: Jednoduše dokonalé servírování. Na tomto prkénku bude všechno vypadat jako z michelinské restaurace! Ať už zvolíte čerstvé ovoce a zeleninu, výběr oblíbených sýrů nebo grilované maso. Pochutnáte si přímo královsky! Znáte Ladelle? Je to značka, která pochází až z opačné strany světa - z Austrálie. A jestli jsou na něco v Austrálii vysazení, je to jídlo. A tak není divu, že tato značka vytváří tak dokonalé kousky kuchyňského textilu a doplňků. Chcete mít úsměv na tváři nejen při jídle, ale i při jeho přípravě?
Vsaďte na Ladelle ♡ ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Černé servírovací prkénko z kamene a dřeva akácie Ladelle, délka 60 cm za skvělou cenu 1 039 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Prkénka na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Černé servírovací prkénko z kamene a dřeva akácie Ladelle, délka 60 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Ladelle Černé servírovací prkénko z kamene a dřeva akácie Ladelle, délka 60 cm skvělá volba v kategorii Prkénka.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Černé servírovací prkénko z kamene a dřeva akácie Ladelle, délka 60 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Černé servírovací prkénko z kamene a dřeva akácie Ladelle, délka 60 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Černé servírovací prkénko z kamene a dřeva akácie Ladelle, délka 60 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Černé servírovací prkénko z kamene a dřeva akácie Ladelle, délka 60 cm Ladelle - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Černé servírovací prkénko z kamene a dřeva akácie Ladelle, délka 60 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Černé servírovací prkénko z kamene a dřeva akácie Ladelle, délka 60 cm Ladelle na zahradu

Černé servírovací prkénko z kamene a dřeva akácie Ladelle, délka 60 cm Prkénka Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Černé servírovací prkénko z kamene a dřeva akácie Ladelle, délka 60 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Ladelle, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 039 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Černé servírovací prkénko z kamene a dřeva akácie Ladelle, délka 60 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Ladelle
- číslo EAN 9314689799645 z výroby
- produkt je v kategorii Prkénka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Černé servírovací prkénko z kamene a dřeva akácie Ladelle, délka 60 cm Prkénka
Cena zboží
1 039 Kč
Dostupnost
12.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Prkénka Ladelle

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Černé servírovací prkénko z kamene a dřeva akácie Ladelle, délka 60 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Ladelle), manuály 9314689799645, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.