Info o Černé houpací křeslo z kůže a oceli Furnhouse Riyadh - hodnocení a parametry

Informace: Černé houpací křeslo z kůže a oceli Furnhouse Riyadh Křesla Fuhrhome

Popis produktu: Jestli může být něco lepšího než křeslo, rozhodně je to křeslo houpací. Moderní design, přímé linie a spojení pravé kůže s ocelí propůjčuje křeslu Furnhouse minimalistický vzhled. Jak to všechno začalo? Jako všechny velké příběhy, i ten značky Fuhrhome je plný dobrodružství. Jednoho dne se Anders Fuhr vydal do Indie navštívit přítele Nitina, kde tihle dva mladí muži, každý z úplně jiného světa, filozofovali o životě a o svých ideálech a hodnotách. Nitin byl svědkem toho, jak se z indických továren vyhazují použitelné materiály, které pak zaplavují přírodu. Proč plýtvat? Společně se tedy rozhodli vydat se na misi. Vytvořit revoluční koncept, značku, která bude udržitelná nejen ve vztahu k životnímu prostředí, ale také co se týče pracovních podmínek a férového ohodnocení těch, kteří pro ni tvoří. Byla to výzva, ale podařilo se! Anders se rozhodl naprosto překopat tradiční výrobní procesy. Nyní má pod palcem design, Nitin se stará o výrobu. Prvním kouskem, který vyrobili, byl puf sešitý z recyklovaných kožených štítků z džín - a právě ten Fuhrhome dokonale charakterizuje. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Černé houpací křeslo z kůže a oceli Furnhouse Riyadh za skvělou cenu 15 199 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Černé houpací křeslo z kůže a oceli Furnhouse Riyadh

Lukáš
Pro mé potřeby je Fuhrhome Černé houpací křeslo z kůže a oceli Furnhouse Riyadh skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Černé houpací křeslo z kůže a oceli Furnhouse Riyadh od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Černé houpací křeslo z kůže a oceli Furnhouse Riyadh}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Černé houpací křeslo z kůže a oceli Furnhouse Riyadh mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Černé houpací křeslo z kůže a oceli Furnhouse Riyadh Fuhrhome - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Černé houpací křeslo z kůže a oceli Furnhouse Riyadh, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Černé houpací křeslo z kůže a oceli Furnhouse Riyadh Fuhrhome na zahradu

Černé houpací křeslo z kůže a oceli Furnhouse Riyadh Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Černé houpací křeslo z kůže a oceli Furnhouse Riyadh i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Fuhrhome, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 15 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Černé houpací křeslo z kůže a oceli Furnhouse Riyadh na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Fuhrhome
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Černé houpací křeslo z kůže a oceli Furnhouse Riyadh Křesla
Cena zboží
15 199 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Křesla Fuhrhome

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Černé houpací křeslo z kůže a oceli Furnhouse Riyadh) potřebujete dokumentaci od výrobce (Fuhrhome), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.