Info o Černé bodové světlo ZUIVER DICE II - hodnocení a parametry

Informace: Černé bodové světlo ZUIVER DICE II Svítidla Zuiver

Popis produktu:

Černé bodové osvětlení ZUIVER DICE II v kovovém provedení je ideální volbou do menších prostor, šaten i předsíní. Umožňuje nastavení směru jeho paprsku. Toto osvětlení je nabízeno v několika barevných provedeních a variantách a představuje moderní propojení funkčnosti a designu.

Pozn.: Balení obsahuje žárovku.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Černé bodové světlo ZUIVER DICE II za skvělou cenu 4 432 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svítidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Černé bodové světlo ZUIVER DICE II

Lukáš
Pro mé potřeby je Zuiver Černé bodové světlo ZUIVER DICE II skvělá volba v kategorii Svítidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Černé bodové světlo ZUIVER DICE II od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Černé bodové světlo ZUIVER DICE II}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Černé bodové světlo ZUIVER DICE II mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Černé bodové světlo ZUIVER DICE II Zuiver - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Černé bodové světlo ZUIVER DICE II, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Černé bodové světlo ZUIVER DICE II Zuiver na zahradu

Černé bodové světlo ZUIVER DICE II Svítidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Černé bodové světlo ZUIVER DICE II i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Zuiver, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 432 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Černé bodové světlo ZUIVER DICE II na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Zuiver
- číslo EAN 8718548048584 z výroby
- produkt je v kategorii Svítidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Černé bodové světlo ZUIVER DICE II Svítidla
Cena zboží
4 432 Kč
Dostupnost
15.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Svítidla Zuiver

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Černé bodové světlo ZUIVER DICE II) potřebujete dokumentaci od výrobce (Zuiver), manuály 8718548048584, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.