Info o Černá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva - hodnocení a parametry

Informace: Černá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva Pohovky Scandi by Stella Cadente Maison

Popis produktu: Nábytek od francouzské značky Scandi by Stella Cadente Maison je hlavně pohodlný a stylový, na pomezí retra a moderního designu. Vše je navrženo v Paříži a vyrobeno v Evropě, a tak neztrácí nic ze svého šarmu. Tvary jsou ladné, oblé a příjemné, což ve svém celku působí velmi nadčasově. Pohovky a křesla jsou vyrobeny z polyesterové textilie a jsou vypolstrovány kvalitní pěnou. Jejich posláním totiž není pouze dát prostoru chic nádech, ale stejně tak poskytnout i co největší pohodlí. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Černá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva za skvělou cenu 12 790 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Černá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva

Lukáš
Pro mé potřeby je Scandi by Stella Cadente Maison Černá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Černá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Černá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Černá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Černá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva Scandi by Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Černá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Černá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva Scandi by Stella Cadente Maison na zahradu

Černá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Černá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Scandi by Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 12 790 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Černá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Scandi by Stella Cadente Maison
- číslo EAN 5902641451515 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Černá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva Pohovky
Cena zboží
12 790 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Scandi by Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Černá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva) potřebujete dokumentaci od výrobce (Scandi by Stella Cadente Maison), manuály 5902641451515, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.