Info o Černá stolní lampa Gingko Octagon - hodnocení a parametry

Informace: Černá stolní lampa Gingko Octagon Stolní lampy Gingko

Popis produktu: Toto je teprve designérská lahůdka! Tato stolní lampa od značky Ginkgo si vás získá. Zabudovaných 36 LED žárovek vám nabídne dostatečné osvětlení pracovního stolu. Lampa funguje díky zabudované nabíjecí baterii a spouští se dotykovým tlačítkem. Celá lampa navíc funguje bezdrátově tudíž ji můžete přesunout kamkoliv bez ohledu na zásuvky v dosahu ♥ ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Černá stolní lampa Gingko Octagon za skvělou cenu 2 059 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stolní lampy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Černá stolní lampa Gingko Octagon

Lukáš
Pro mé potřeby je Gingko Černá stolní lampa Gingko Octagon skvělá volba v kategorii Stolní lampy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Černá stolní lampa Gingko Octagon od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Černá stolní lampa Gingko Octagon}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Černá stolní lampa Gingko Octagon mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Černá stolní lampa Gingko Octagon Gingko - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Černá stolní lampa Gingko Octagon, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Černá stolní lampa Gingko Octagon Gingko na zahradu

Černá stolní lampa Gingko Octagon Stolní lampy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Černá stolní lampa Gingko Octagon i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Gingko, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 059 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Černá stolní lampa Gingko Octagon na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gingko
- číslo EAN 0700900317207 z výroby
- produkt je v kategorii Stolní lampy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Černá stolní lampa Gingko Octagon Stolní lampy
Cena zboží
2 059 Kč
Dostupnost
18.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Stolní lampy Gingko

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Černá stolní lampa Gingko Octagon) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gingko), manuály 0700900317207, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.