Info o Černá rozkládací pohovka Florenzzi Catalani, levý roh - hodnocení a parametry

Informace: Černá rozkládací pohovka Florenzzi Catalani, levý roh Rozkládací pohovky Florenzzi

Popis produktu: Je pohodlná, stylová a nabízí příjemné posezení až pro pět lidí. Catalani je pohovka, ve které se kombinuje nadčasová jednoduchost s lehkým dotykem elegance. Harmonie tvarů a příjemný pocit z posezení jsou ověřenou dvojicí, díky které je pohovka perfektním doplňkem do každého obývacího pokoje. Konstrukce pohovky je vyrobená z masivního bukového dřeva a potah z velmi jemné látky na dotek. Výplň tvoří pružná polyurethanová pěna, která zajistí dokonalé pohodlí. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Černá rozkládací pohovka Florenzzi Catalani, levý roh za skvělou cenu 26 490 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Rozkládací pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Černá rozkládací pohovka Florenzzi Catalani, levý roh

Lukáš
Pro mé potřeby je Florenzzi Černá rozkládací pohovka Florenzzi Catalani, levý roh skvělá volba v kategorii Rozkládací pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Černá rozkládací pohovka Florenzzi Catalani, levý roh od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Černá rozkládací pohovka Florenzzi Catalani, levý roh}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Černá rozkládací pohovka Florenzzi Catalani, levý roh mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Černá rozkládací pohovka Florenzzi Catalani, levý roh Florenzzi - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Černá rozkládací pohovka Florenzzi Catalani, levý roh, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Černá rozkládací pohovka Florenzzi Catalani, levý roh Florenzzi na zahradu

Černá rozkládací pohovka Florenzzi Catalani, levý roh Rozkládací pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Černá rozkládací pohovka Florenzzi Catalani, levý roh i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Florenzzi, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 26 490 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Černá rozkládací pohovka Florenzzi Catalani, levý roh na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Florenzzi
- číslo EAN 5902641402913 z výroby
- produkt je v kategorii Rozkládací pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Černá rozkládací pohovka Florenzzi Catalani, levý roh Rozkládací pohovky
Cena zboží
26 490 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Rozkládací pohovky Florenzzi

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Černá rozkládací pohovka Florenzzi Catalani, levý roh) potřebujete dokumentaci od výrobce (Florenzzi), manuály 5902641402913, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.