Info o Černá rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, pravý roh - hodnocení a parametry

Informace: Černá rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, pravý roh Pohovky Stella Cadente Maison

Popis produktu: Vyneste svůj obývací pokoj do výšin v oblasti interierového designu. Ale jděte na to chytře! Pořiďte si kousky, které vám nabídnou opravdové pohodlí. A vsaďte na francouzský šarm značky Stella Cadente Maison. Pohovky z této dílny vám zaručí maximální kvalitu a řemeslnou preciznost. Takže se usaďte do polstrování z pohodlné pěny a užijte si dotek jemného potahu a bytelnou masivní konstrukci. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Černá rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, pravý roh za skvělou cenu 25 490 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Černá rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, pravý roh

Lukáš
Pro mé potřeby je Stella Cadente Maison Černá rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, pravý roh skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Černá rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, pravý roh od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Černá rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, pravý roh}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Černá rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, pravý roh mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Černá rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, pravý roh Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Černá rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, pravý roh, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Černá rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, pravý roh Stella Cadente Maison na zahradu

Černá rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, pravý roh Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Černá rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, pravý roh i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 25 490 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Černá rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, pravý roh na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Stella Cadente Maison
- číslo EAN 5902641478475 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Černá rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, pravý roh Pohovky
Cena zboží
25 490 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Černá rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, pravý roh) potřebujete dokumentaci od výrobce (Stella Cadente Maison), manuály 5902641478475, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.