Info o Černá přepravní taška pro psa do auta Marendog Travel, 50 x 57 x 25 cm - hodnocení a parametry

Informace: Černá přepravní taška pro psa do auta Marendog Travel, 50 x 57 x 25 cm Pro domácí mazlíčky Marendog

Popis produktu: Cestujte s vaším čtyřnohým kamarádem, kam vás ♥ volá. Ať už to bude autem nebo vlakem, nemusí cestu prožít v přepravce. Značka Marendog stvořila designovou kolekci přepravních tašek pro psy do auta. Taška je dostatečně prostorná, aby se v ní váš miláček mohl pohodlně uvelebit a strávit cestu bez stresu. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Černá přepravní taška pro psa do auta Marendog Travel, 50 x 57 x 25 cm za skvělou cenu 4 399 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pro domácí mazlíčky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Černá přepravní taška pro psa do auta Marendog Travel, 50 x 57 x 25 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Marendog Černá přepravní taška pro psa do auta Marendog Travel, 50 x 57 x 25 cm skvělá volba v kategorii Pro domácí mazlíčky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Černá přepravní taška pro psa do auta Marendog Travel, 50 x 57 x 25 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Černá přepravní taška pro psa do auta Marendog Travel, 50 x 57 x 25 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Černá přepravní taška pro psa do auta Marendog Travel, 50 x 57 x 25 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Černá přepravní taška pro psa do auta Marendog Travel, 50 x 57 x 25 cm Marendog - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Černá přepravní taška pro psa do auta Marendog Travel, 50 x 57 x 25 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Černá přepravní taška pro psa do auta Marendog Travel, 50 x 57 x 25 cm Marendog na zahradu

Černá přepravní taška pro psa do auta Marendog Travel, 50 x 57 x 25 cm Pro domácí mazlíčky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Černá přepravní taška pro psa do auta Marendog Travel, 50 x 57 x 25 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Marendog, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Černá přepravní taška pro psa do auta Marendog Travel, 50 x 57 x 25 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marendog
- číslo EAN 5901122067740 z výroby
- produkt je v kategorii Pro domácí mazlíčky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Černá přepravní taška pro psa do auta Marendog Travel, 50 x 57 x 25 cm Pro domácí mazlíčky
Cena zboží
4 399 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pro domácí mazlíčky Marendog

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Černá přepravní taška pro psa do auta Marendog Travel, 50 x 57 x 25 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marendog), manuály 5901122067740, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.