Info o Černá kovová vinotéka ZUIVER CANTOR S - hodnocení a parametry

Informace: Černá kovová vinotéka ZUIVER CANTOR S Regály a poličky Zuiver

Popis produktu:

Vinotéka ZUIVER CANTOR S je typická pro svůj decentní a zároveň chytrý design. Vinotéka nabízí celkem 4 police pro uskladnění vína, 2 police pro váš inventář a 4 řady pro zavěšení sklenic. Kovová konstrukce zaručuje stabilitu, černá barva eleganci a univerzálnost. Díky tomu je vinotéka vhodná do všech druhů interiérů, restaurací a barů

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Černá kovová vinotéka ZUIVER CANTOR S za skvělou cenu 15 558 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Regály a poličky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Černá kovová vinotéka ZUIVER CANTOR S

Lukáš
Pro mé potřeby je Zuiver Černá kovová vinotéka ZUIVER CANTOR S skvělá volba v kategorii Regály a poličky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Černá kovová vinotéka ZUIVER CANTOR S od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Černá kovová vinotéka ZUIVER CANTOR S}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Černá kovová vinotéka ZUIVER CANTOR S mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Černá kovová vinotéka ZUIVER CANTOR S Zuiver - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Černá kovová vinotéka ZUIVER CANTOR S, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Černá kovová vinotéka ZUIVER CANTOR S Zuiver na zahradu

Černá kovová vinotéka ZUIVER CANTOR S Regály a poličky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Černá kovová vinotéka ZUIVER CANTOR S i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Zuiver, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 15 558 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Černá kovová vinotéka ZUIVER CANTOR S na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Zuiver
- číslo EAN 8718548048454 z výroby
- produkt je v kategorii Regály a poličky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Černá kovová vinotéka ZUIVER CANTOR S Regály a poličky
Cena zboží
15 558 Kč
Dostupnost
07.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Regály a poličky Zuiver

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Černá kovová vinotéka ZUIVER CANTOR S) potřebujete dokumentaci od výrobce (Zuiver), manuály 8718548048454, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.