Info o Černá kovová nástěnná dekorace Monroe, ⌀ 50 cm - hodnocení a parametry

Informace: Černá kovová nástěnná dekorace Monroe, ⌀ 50 cm Obrazy, rámy a tabule Bonami

Popis produktu: Dejte vale nudné a prázdné zdi. Ozdobte jí touto nápaditou nástěnnou dekorací z kovu. Díky své černé barvě se dá lehce sladit do různých stylů bydlení, ovšem nejvíce se bude kamarádi se scandi či industriálně pojatým interiérem. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Černá kovová nástěnná dekorace Monroe, ⌀ 50 cm za skvělou cenu 1 099 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Obrazy, rámy a tabule na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Černá kovová nástěnná dekorace Monroe, ⌀ 50 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami Černá kovová nástěnná dekorace Monroe, ⌀ 50 cm skvělá volba v kategorii Obrazy, rámy a tabule.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Černá kovová nástěnná dekorace Monroe, ⌀ 50 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Černá kovová nástěnná dekorace Monroe, ⌀ 50 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Černá kovová nástěnná dekorace Monroe, ⌀ 50 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Černá kovová nástěnná dekorace Monroe, ⌀ 50 cm Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Černá kovová nástěnná dekorace Monroe, ⌀ 50 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Černá kovová nástěnná dekorace Monroe, ⌀ 50 cm Bonami na zahradu

Černá kovová nástěnná dekorace Monroe, ⌀ 50 cm Obrazy, rámy a tabule Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Černá kovová nástěnná dekorace Monroe, ⌀ 50 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 099 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Černá kovová nástěnná dekorace Monroe, ⌀ 50 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN 8681875378207 z výroby
- produkt je v kategorii Obrazy, rámy a tabule


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Černá kovová nástěnná dekorace Monroe, ⌀ 50 cm Obrazy, rámy a tabule
Cena zboží
1 099 Kč
Dostupnost
31.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Obrazy, rámy a tabule Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Černá kovová nástěnná dekorace Monroe, ⌀ 50 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály 8681875378207, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.