Info o Černá forma na 24 muffinů s nepřilnavým povrchem Bakehouse Panem - hodnocení a parametry

Informace: Černá forma na 24 muffinů s nepřilnavým povrchem Bakehouse Panem Nádoby a formy na pečení BAKEHOUSE

Popis produktu: Není nic horšího, než připálený korpus. Aby se vám toto cukřárské faux pas příště vyhnulo širokým obloukem vybavte se praktickou formou s nepřilnavým povrchem od značky Bakehouse. Návrháři této značky kuchyňských potřeb si libují v kombinaci stylu a praktičnosti a této šikovné formě opravdu neodolá žádná nadšená cukrářka ani zdatný pekař. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Černá forma na 24 muffinů s nepřilnavým povrchem Bakehouse Panem za skvělou cenu 639 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nádoby a formy na pečení na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Černá forma na 24 muffinů s nepřilnavým povrchem Bakehouse Panem

Lukáš
Pro mé potřeby je BAKEHOUSE Černá forma na 24 muffinů s nepřilnavým povrchem Bakehouse Panem skvělá volba v kategorii Nádoby a formy na pečení.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Černá forma na 24 muffinů s nepřilnavým povrchem Bakehouse Panem od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Černá forma na 24 muffinů s nepřilnavým povrchem Bakehouse Panem}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Černá forma na 24 muffinů s nepřilnavým povrchem Bakehouse Panem mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Černá forma na 24 muffinů s nepřilnavým povrchem Bakehouse Panem BAKEHOUSE - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Černá forma na 24 muffinů s nepřilnavým povrchem Bakehouse Panem, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Černá forma na 24 muffinů s nepřilnavým povrchem Bakehouse Panem BAKEHOUSE na zahradu

Černá forma na 24 muffinů s nepřilnavým povrchem Bakehouse Panem Nádoby a formy na pečení Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Černá forma na 24 muffinů s nepřilnavým povrchem Bakehouse Panem i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz BAKEHOUSE, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 639 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Černá forma na 24 muffinů s nepřilnavým povrchem Bakehouse Panem na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BAKEHOUSE
- číslo EAN 9332663029038 z výroby
- produkt je v kategorii Nádoby a formy na pečení


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Černá forma na 24 muffinů s nepřilnavým povrchem Bakehouse Panem Nádoby a formy na pečení
Cena zboží
639 Kč
Dostupnost
12.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Nádoby a formy na pečení BAKEHOUSE

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Černá forma na 24 muffinů s nepřilnavým povrchem Bakehouse Panem) potřebujete dokumentaci od výrobce (BAKEHOUSE), manuály 9332663029038, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.