Info o Černá čalouněná jídelní židle ZUIVER BRIT LL - hodnocení a parametry

Informace: Černá čalouněná jídelní židle ZUIVER BRIT LL Židle Zuiver

Popis produktu:

Jídelní židle ZUIVER BRIT LL upoutá vaší pozornost jemným kontrastem mezi elegantním, pohodlným sedákem a čalouněním z ekokůže v černé barvě. Sedák je pevně připevněn na industriální podnoži zaručující perfektní stabilitu a úchvatný vzhled. 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Černá čalouněná jídelní židle ZUIVER BRIT LL za skvělou cenu 6 855 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Černá čalouněná jídelní židle ZUIVER BRIT LL

Lukáš
Pro mé potřeby je Zuiver Černá čalouněná jídelní židle ZUIVER BRIT LL skvělá volba v kategorii Židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Černá čalouněná jídelní židle ZUIVER BRIT LL od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Černá čalouněná jídelní židle ZUIVER BRIT LL}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Černá čalouněná jídelní židle ZUIVER BRIT LL mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Černá čalouněná jídelní židle ZUIVER BRIT LL Zuiver - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Černá čalouněná jídelní židle ZUIVER BRIT LL, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Černá čalouněná jídelní židle ZUIVER BRIT LL Zuiver na zahradu

Černá čalouněná jídelní židle ZUIVER BRIT LL Židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Černá čalouněná jídelní židle ZUIVER BRIT LL i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Zuiver, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 855 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Černá čalouněná jídelní židle ZUIVER BRIT LL na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Zuiver
- číslo EAN 8718548050945 z výroby
- produkt je v kategorii Židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Černá čalouněná jídelní židle ZUIVER BRIT LL Židle
Cena zboží
6 855 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Židle Zuiver

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Černá čalouněná jídelní židle ZUIVER BRIT LL) potřebujete dokumentaci od výrobce (Zuiver), manuály 8718548050945, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.