Info o Čelovka LED 400lm (1x XM-L+2x XP-E) - hodnocení a parametry

Informace: Čelovka LED 400lm (1x XM-L+2x XP-E) Zahradní lampy Cattara

Popis produktu: Popis produktu Čelovka má různé typy osvětlení, kombinované s červeným pozičním světlem a Laserem. Mezi jednotlivými režimy se přepíná pomocí vypínacího tlačítka na zadní části svítilny. Zdrojem světla je CREE XM-L T6 dioda o výkonu 10 W se světelným tokem 400 lm. Jako pomocné osvětlení jsou k dispozici 2x XP-E LED s výkonem 2x 3W, červené poziční LED a Laserové ukazovátko. Čelovka poskytuje dosvit 500 m. Svítilna je opatřena sklápěcím mechanismem, pro nastavení sklonu svítilny.   Technická datazdroj hlavního světla CREE XM-L 10Wpomocný přísvit 2x XP-E LED, červená LED, Lasersvětelný tok 400 lmnapájení 2x 3,7 V Akumulátormateriál tvrzený plast / kovbarva černo-červená Obsah balení: 1 x Čelovka LED 400lm (1x XM-L+2x XP-E)... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Čelovka LED 400lm (1x XM-L+2x XP-E) za skvělou cenu 595 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní lampy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Čelovka LED 400lm (1x XM-L+2x XP-E)

Lukáš
Pro mé potřeby je Cattara Čelovka LED 400lm (1x XM-L+2x XP-E) skvělá volba v kategorii Zahradní lampy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Čelovka LED 400lm (1x XM-L+2x XP-E) od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Čelovka LED 400lm (1x XM-L+2x XP-E)}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Čelovka LED 400lm (1x XM-L+2x XP-E) mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Čelovka LED 400lm (1x XM-L+2x XP-E) Cattara - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Čelovka LED 400lm (1x XM-L+2x XP-E), nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Čelovka LED 400lm (1x XM-L+2x XP-E) Cattara na zahradu

Čelovka LED 400lm (1x XM-L+2x XP-E) Zahradní lampy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Čelovka LED 400lm (1x XM-L+2x XP-E) i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Cattara, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 595 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Čelovka LED 400lm (1x XM-L+2x XP-E) na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cattara
- číslo EAN 8591686131253 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní lampy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Čelovka LED 400lm (1x XM-L+2x XP-E) Zahradní lampy
Cena zboží
595 Kč
Dostupnost
30.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní lampy Cattara

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Čelovka LED 400lm (1x XM-L+2x XP-E)) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cattara), manuály 8591686131253, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.