Info o Cattara PAGODA s regulátorem a kolečky - hodnocení a parametry

Informace: Cattara PAGODA s regulátorem a kolečky Venkovní topidla CATTARA

Popis produktu: Venkovní topidlo Cattara PAGODA s regulátorem a kolečky: Cattara Pagoda je volně stojící plynový tepelný zářič určený pro venkovní použití. Díky tomuto zařízení snadno a rychle zvýšíte tepelný komfort během venkovního posezení za chladného počasí. Plamen je chráněný trubicí z křemíkového skla a stane se tak i skvělým vizuálním doplňkem terasy, altánu, pergole, nebo i předzahrádky. Cattara Pagoda je vybaven impulsním zapalováním, hořákem o výkonu 11,2 kW a spotřebuje 0,815 kg za hodinu. Plynová lahev o velikosti 10 kg (není součástí) se umisťuje do spodní části zářiče. Lahev je navíc chráněna dvířky. Samozřejmostí je bezpečnostní spínač, který zajistí automatické vypnutí (zhasnutí plamenu) topidla při jeho naklonění. Manipulaci usnadní kolečka a součástí balení je veškeré příslušenství, včetně připojovací hadice s redukčním ventilem. Klíčové vlastnosti venkovního topidla Cattara PAGODA s regulátoremS regulátoremKolečka pro snadnou manipulaciVýkon 11 200 WVčetně příslušenstvíBezpečnostní spínačZapalování impulsní (AAA baterie)  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Cattara PAGODA s regulátorem a kolečky za skvělou cenu 6 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Venkovní topidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Cattara PAGODA s regulátorem a kolečky

Lukáš
Pro mé potřeby je CATTARA Cattara PAGODA s regulátorem a kolečky skvělá volba v kategorii Venkovní topidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Cattara PAGODA s regulátorem a kolečky od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Cattara PAGODA s regulátorem a kolečky}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Cattara PAGODA s regulátorem a kolečky mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Cattara PAGODA s regulátorem a kolečky CATTARA - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Cattara PAGODA s regulátorem a kolečky, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Cattara PAGODA s regulátorem a kolečky CATTARA na zahradu

Cattara PAGODA s regulátorem a kolečky Venkovní topidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Cattara PAGODA s regulátorem a kolečky i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada CATTARA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Cattara PAGODA s regulátorem a kolečky na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce CATTARA
- číslo EAN 8591686139341 z výroby
- produkt je v kategorii Venkovní topidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Cattara PAGODA s regulátorem a kolečky Venkovní topidla
Cena zboží
6 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Venkovní topidla CATTARA

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Cattara PAGODA s regulátorem a kolečky) potřebujete dokumentaci od výrobce (CATTARA), manuály 8591686139341, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Venkovní topidla - Zobrazit další produkty