Info o Cattara MERIT Židle kempingová skládací XXL 101cm - hodnocení a parametry

Informace: Cattara MERIT Židle kempingová skládací XXL 101cm Zahradní židle a křesla Cattara

Popis produktu: Křeslo je ideálním prostředkem pro pohodlné posezení u vody, v přírodě, ale i odpočinek na zahradě. Je opatřeno kvalitně sešitým potahem a polstrovanými rukojeťmi. Rukojeti jsou doplněny o držák na pití a praktickou brašnu na drobnosti. Nosná konstrukce je dostatečně bytelná. Technické údaje: rozměry: 62 x 61 x 101 cm rozměry ve složeném stavu: 97 x 25 x 28 cm hmotnost: 5,6 kg nosnost: 135 kg materiál: ocel, polyester Obsah balení: 1 x kempingová skládací židle MERIT XXL - 101 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Cattara MERIT Židle kempingová skládací XXL 101cm za skvělou cenu 1 355 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Cattara MERIT Židle kempingová skládací XXL 101cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Cattara Cattara MERIT Židle kempingová skládací XXL 101cm skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Cattara MERIT Židle kempingová skládací XXL 101cm od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Cattara MERIT Židle kempingová skládací XXL 101cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Cattara MERIT Židle kempingová skládací XXL 101cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Cattara MERIT Židle kempingová skládací XXL 101cm Cattara - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Cattara MERIT Židle kempingová skládací XXL 101cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Cattara MERIT Židle kempingová skládací XXL 101cm Cattara na zahradu

Cattara MERIT Židle kempingová skládací XXL 101cm Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Cattara MERIT Židle kempingová skládací XXL 101cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Cattara, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 355 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Cattara MERIT Židle kempingová skládací XXL 101cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cattara
- číslo EAN 8591686134629 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Cattara MERIT Židle kempingová skládací XXL 101cm Zahradní židle a křesla
Cena zboží
1 355 Kč
Dostupnost
28.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Cattara

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Cattara MERIT Židle kempingová skládací XXL 101cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cattara), manuály 8591686134629, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.