Info o Cattara LYON Židle kempingová skládací tmavě zelená - hodnocení a parametry

Informace: Cattara LYON Židle kempingová skládací tmavě zelená Zahradní židle a křesla Cattara

Popis produktu: Nabídne kvalitní posezení v přírodě, u vody i v kempu, zároveň je možné i použití na zahradě, či na terase. Židle je lehce a rychle složitelná a je vybavená dvěmi opěrnými nohami, které se rozkládají klasicky tahem od sebe. Židle má zádové opěradlo a dvě opěrky sloužící jako opora rukou. Technické údaje: rozměry: 57 x 45 x 85 cm váha: 3,02 kg nosnost: 90 kg zádová opěrka: ano loketní opěrky: ano max. nosnost: 90 kg rozměry balení: 57 x 80 x 5 cm Obsah balení: 1 x kempingová skládací židle LYON - tmavě zelená ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Cattara LYON Židle kempingová skládací tmavě zelená za skvělou cenu 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Cattara LYON Židle kempingová skládací tmavě zelená

Lukáš
Pro mé potřeby je Cattara Cattara LYON Židle kempingová skládací tmavě zelená skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Cattara LYON Židle kempingová skládací tmavě zelená od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Cattara LYON Židle kempingová skládací tmavě zelená}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Cattara LYON Židle kempingová skládací tmavě zelená mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Cattara LYON Židle kempingová skládací tmavě zelená Cattara - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Cattara LYON Židle kempingová skládací tmavě zelená, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Cattara LYON Židle kempingová skládací tmavě zelená Cattara na zahradu

Cattara LYON Židle kempingová skládací tmavě zelená Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Cattara LYON Židle kempingová skládací tmavě zelená i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Cattara, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Cattara LYON Židle kempingová skládací tmavě zelená na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cattara
- číslo EAN 8591686134599 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Cattara LYON Židle kempingová skládací tmavě zelená Zahradní židle a křesla
Cena zboží
499 Kč
Dostupnost
30.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Cattara

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Cattara LYON Židle kempingová skládací tmavě zelená) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cattara), manuály 8591686134599, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.