Info o Cattara BERN Židle kempingová skládací modrá - hodnocení a parametry

Informace: Cattara BERN Židle kempingová skládací modrá Zahradní židle a křesla Cattara

Popis produktu: Nabídne kvalitní posezení v přírodě, u vody i v kempu, zároveň je možné i použití na zahradě, či na terase. Židle je lehce a rychle složitelná a je vybavená dvěmi opěrnými nohami, které se rozkládají klasicky tahem od sebe. Židle má zádové opěradlo a dvě opěrky sloužící jako opora rukou. Technické údaje: rozměry 52 x 44 x 75 cm balení 50 x 68 x 5 cm váha 2 kg nosnost 90 kg zádová opěrka ano loketní opěrky ano max. nosnost: 90 kg Obsah balení:  1 x kempingová skládací židle BERN - modrá ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Cattara BERN Židle kempingová skládací modrá za skvělou cenu 349 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Cattara BERN Židle kempingová skládací modrá

Lukáš
Pro mé potřeby je Cattara Cattara BERN Židle kempingová skládací modrá skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Cattara BERN Židle kempingová skládací modrá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Cattara BERN Židle kempingová skládací modrá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Cattara BERN Židle kempingová skládací modrá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Cattara BERN Židle kempingová skládací modrá Cattara - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Cattara BERN Židle kempingová skládací modrá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Cattara BERN Židle kempingová skládací modrá Cattara na zahradu

Cattara BERN Židle kempingová skládací modrá Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Cattara BERN Židle kempingová skládací modrá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Cattara, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 349 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Cattara BERN Židle kempingová skládací modrá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cattara
- číslo EAN 8591686134551 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Cattara BERN Židle kempingová skládací modrá Zahradní židle a křesla
Cena zboží
349 Kč
Dostupnost
25.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Cattara

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Cattara BERN Židle kempingová skládací modrá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cattara), manuály 8591686134551, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.