Info o Cattara BARI Židle kempingová skládací modrá - hodnocení a parametry

Informace: Cattara BARI Židle kempingová skládací modrá Zahradní židle a křesla Cattara

Popis produktu: Je vhodná na delší výlety, do kempu, na ryby a další podobné aktivity.Židle je lehce a rychle složitelná a je vybavena čtyřmi opěrnými nohami, které lze uchytit k zemi za použití stanových kolíků a tím významně zvýšit stabilitu. Židle nabízí pohodlné a stabilní posezení. Židle má zádové opěradlo a dvě opěrky sloužící jako opora rukou, v jedné je navíc zabudován držák na pití. Technické údaje: rozměry 49 x 39 x 84 cm balení taška 90 x 14 x 14 cm váha 1,8 kg nosnost 90 kg zádová opěrka ano loketní opěrky ano držák pro pití ano, 1x max. nosnost: 90 kg Obsah balení: 1 x kempingová skládací židle BARI - modrá ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Cattara BARI Židle kempingová skládací modrá za skvělou cenu 275 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Cattara BARI Židle kempingová skládací modrá

Lukáš
Pro mé potřeby je Cattara Cattara BARI Židle kempingová skládací modrá skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Cattara BARI Židle kempingová skládací modrá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Cattara BARI Židle kempingová skládací modrá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Cattara BARI Židle kempingová skládací modrá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Cattara BARI Židle kempingová skládací modrá Cattara - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Cattara BARI Židle kempingová skládací modrá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Cattara BARI Židle kempingová skládací modrá Cattara na zahradu

Cattara BARI Židle kempingová skládací modrá Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Cattara BARI Židle kempingová skládací modrá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Cattara, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 275 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Cattara BARI Židle kempingová skládací modrá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cattara
- číslo EAN 8591686134483 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Cattara BARI Židle kempingová skládací modrá Zahradní židle a křesla
Cena zboží
275 Kč
Dostupnost
31.01.2021
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Cattara

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Cattara BARI Židle kempingová skládací modrá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cattara), manuály 8591686134483, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.