Info o Catch Caddy šikovný úložný box do auta - hodnocení a parametry

Informace: Catch Caddy šikovný úložný box do auta Gadgets Kokiska

Popis produktu: Známe to všichni, zrovna když nejvíc potřebujeme nějaký předmět, zapadne nám mezi sedadla v automobilu a vylovit ho je kolikrát nad lidské síly i při dobrém osvětlení, natož pak když se nám něco podobného stane večer. Tento pořadač stačí vsunout do mezer mezi sedadly a už se Vám nestane, že by Vám zapadly mince, telefony nebo parkovací lístky, a kromě toho ho můžete využít i jako úložný prostor a mít tak důležité věci vždy po ruce. Díky flexibilním hranám přihrádek perfektně pasuje do jakéhokoliv auta a plast je jednoduše omyvatelný, takže se nic nestane, když do něj ráno rozlijete kávu z termohrnku.Pro každého řidiče, který má rád pořádek. další prostor na doklady, klíče, peníze, mapu, atd. snadné čištění - stačí vyndat a umýt vodou rozměry: cca 36 x 9,3 x 2 cm v balení 2 ks - k oběma předním sedadlům materiál: plast s antibakteriální úpravou 1 x Catch Caddy šikovný úložný box do auta... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Catch Caddy šikovný úložný box do auta za skvělou cenu 99 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Gadgets na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Catch Caddy šikovný úložný box do auta

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Catch Caddy šikovný úložný box do auta skvělá volba v kategorii Gadgets.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Catch Caddy šikovný úložný box do auta od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Catch Caddy šikovný úložný box do auta}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Catch Caddy šikovný úložný box do auta mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Catch Caddy šikovný úložný box do auta Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Catch Caddy šikovný úložný box do auta, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Catch Caddy šikovný úložný box do auta Kokiska na zahradu

Catch Caddy šikovný úložný box do auta Gadgets Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Catch Caddy šikovný úložný box do auta i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 99 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Catch Caddy šikovný úložný box do auta na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Gadgets


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Catch Caddy šikovný úložný box do auta Gadgets
Cena zboží
99 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Gadgets Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Catch Caddy šikovný úložný box do auta) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.