Info o Cappa Rázový utahovák BS18 Premium 230V - hodnocení a parametry

Informace: Cappa Rázový utahovák BS18 Premium 230V Rázové utahováky Cappa Racing

Popis produktu: Rázový utahovák Cappa Rázový utahovák BS18 Premium 230V: Rázový utahovák se silou 400 Nm a výkonem 400 W je určen zejména k povolování a utahování kolových šroubů vozidel anebo pro práci na ocelových konstrukcích. Je napájen ze standardní 230V rozvodné sítě a svým typicky rázovým účinkem umocňuje sílu vlastního utahování či povolování. Díky tomu dosáhnete 2× rychlejší a plynulejší práce. Je dodáván v transportním kufru spolu se sadou 17, 19, 21 a 23mm nástrčných klíčů. Přednosti rázového utahováku Cappa BS18 PremiumK utahování či povolování kolových šroubůK práci na ocelových konstrukcíchRázový účinek zefektivňuje práciAž 2× rychlejší a plynulejší práceV kufru se 4 nástrčnými klíči ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Cappa Rázový utahovák BS18 Premium 230V za skvělou cenu 1 680 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Rázové utahováky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Cappa Rázový utahovák BS18 Premium 230V

Lukáš
Pro mé potřeby je Cappa Racing Cappa Rázový utahovák BS18 Premium 230V skvělá volba v kategorii Rázové utahováky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Cappa Rázový utahovák BS18 Premium 230V od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Cappa Rázový utahovák BS18 Premium 230V}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Cappa Rázový utahovák BS18 Premium 230V mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Cappa Rázový utahovák BS18 Premium 230V Cappa Racing - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Cappa Rázový utahovák BS18 Premium 230V, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Cappa Rázový utahovák BS18 Premium 230V Cappa Racing na zahradu

Cappa Rázový utahovák BS18 Premium 230V Rázové utahováky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Cappa Rázový utahovák BS18 Premium 230V i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Cappa Racing, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 680 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Cappa Rázový utahovák BS18 Premium 230V na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cappa Racing
- číslo EAN 8592160034398 z výroby
- produkt je v kategorii Rázové utahováky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Cappa Rázový utahovák BS18 Premium 230V Rázové utahováky
Cena zboží
1 680 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Rázové utahováky Cappa Racing

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Cappa Rázový utahovák BS18 Premium 230V) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cappa Racing), manuály 8592160034398, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.