Info o Cappa Rázový utahovák 12V - hodnocení a parametry

Informace: Cappa Rázový utahovák 12V Rázové utahováky Cappa Racing

Popis produktu: Rázový utahovák Cappa Rázový utahovák 12V: Využijte možnost mít s sebou na cestách vždy po ruce rázový utahovák a už vás nezaskočí povolený díl na cestě, kde byste zrovna dotažení jinak řešili s obtížemi. Je napájen z klasické 12V zásuvky a utahuje silou 340 Nm. Postačí na běžné opravy během cesty. Klíčové vlastnosti rázového utahováku KappaNapájení z 12V zásuvkyUtahovací moment 340 NmKvalita od značky KappaIdeální pro opravy na cestě ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Cappa Rázový utahovák 12V za skvělou cenu 987 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Rázové utahováky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Cappa Rázový utahovák 12V

Lukáš
Pro mé potřeby je Cappa Racing Cappa Rázový utahovák 12V skvělá volba v kategorii Rázové utahováky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Cappa Rázový utahovák 12V od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Cappa Rázový utahovák 12V}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Cappa Rázový utahovák 12V mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Cappa Rázový utahovák 12V Cappa Racing - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Cappa Rázový utahovák 12V, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Cappa Rázový utahovák 12V Cappa Racing na zahradu

Cappa Rázový utahovák 12V Rázové utahováky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Cappa Rázový utahovák 12V i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Cappa Racing, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 987 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Cappa Rázový utahovák 12V na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cappa Racing
- číslo EAN 8592160034381 z výroby
- produkt je v kategorii Rázové utahováky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Cappa Rázový utahovák 12V Rázové utahováky
Cena zboží
987 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Rázové utahováky Cappa Racing

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Cappa Rázový utahovák 12V) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cappa Racing), manuály 8592160034381, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.