Info o Canon EOS 650D: Od momentek k nádherným snímkům - hodnocení a parametry

Informace: Canon EOS 650D: Od momentek k nádherným snímkům Foto, video Computer Press

Popis produktu: Kniha Canon EOS 650D: Od momentek k nádherným snímkům:Využijte celý potenciál svého fotoaparátu a zachyťte s jeho pomocí jedinečné okamžiky. Autor vám na řadě příkladů nejenom vysvětlí, kdy a jaký režim, expoziční parametr nebo funkci máte upravit, ale věnuje se i samotnému smyslu fotografování. S knihou tak získáte užitečného průvodce, který je připraven poradit vám s naprostou většinou fotografických situací.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Canon EOS 650D: Od momentek k nádherným snímkům za skvělou cenu 415 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Foto, video na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Canon EOS 650D: Od momentek k nádherným snímkům

Lukáš
Pro mé potřeby je Computer Press Canon EOS 650D: Od momentek k nádherným snímkům skvělá volba v kategorii Foto, video.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Canon EOS 650D: Od momentek k nádherným snímkům od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Canon EOS 650D: Od momentek k nádherným snímkům}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Canon EOS 650D: Od momentek k nádherným snímkům mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Canon EOS 650D: Od momentek k nádherným snímkům Computer Press - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Canon EOS 650D: Od momentek k nádherným snímkům, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Canon EOS 650D: Od momentek k nádherným snímkům Computer Press na zahradu

Canon EOS 650D: Od momentek k nádherným snímkům Foto, video Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Canon EOS 650D: Od momentek k nádherným snímkům i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Computer Press, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 415 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Canon EOS 650D: Od momentek k nádherným snímkům na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Computer Press
- číslo EAN 9788025138182 z výroby
- produkt je v kategorii Foto, video


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Canon EOS 650D: Od momentek k nádherným snímkům Foto, video
Cena zboží
415 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Foto, video Computer Press

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Canon EOS 650D: Od momentek k nádherným snímkům) potřebujete dokumentaci od výrobce (Computer Press), manuály 9788025138182, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.