Info o Buffetový stolek Doria - hodnocení a parametry

Informace: Buffetový stolek Doria Noční stolky a komody MIOTTO

Popis produktu: Buffetový stolek je další z řady produktů Doria od firmy Miotto. Skříňka je vyrobená z lakované MDF ve vysokém lesku. Matné sklo na povrchu je odolné proti poškrábání. Prohlédněte si i další produkty firmy Miotto v naší nabídce, které se skvěle doplňují. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Lino.cz nabízí zboží Buffetový stolek Doria za skvělou cenu 42 350 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Noční stolky a komody na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Buffetový stolek Doria

Lukáš
Pro mé potřeby je MIOTTO Buffetový stolek Doria skvělá volba v kategorii Noční stolky a komody.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Buffetový stolek Doria od xkrát prověřeného e-shopu Lino.cz.


Honza
Na Lino.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Buffetový stolek Doria}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Buffetový stolek Doria mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Buffetový stolek Doria MIOTTO - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Buffetový stolek Doria, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Buffetový stolek Doria MIOTTO na zahradu

Buffetový stolek Doria Noční stolky a komody Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Buffetový stolek Doria i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Lino.cz MIOTTO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 42 350 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Buffetový stolek Doria na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce MIOTTO
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Noční stolky a komody


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Lino.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Buffetový stolek Doria Noční stolky a komody
Cena zboží
42 350 Kč
Dostupnost
27.04.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Lino.cz
Doručení Noční stolky a komody MIOTTO

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Buffetový stolek Doria) potřebujete dokumentaci od výrobce (MIOTTO), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Lino.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.