Info o Brousek na bambusové nože Bambum - hodnocení a parametry

Informace: Brousek na bambusové nože Bambum Ruční nástroje Bambum

Popis produktu: Bambus je materiálem, který si přímo říká o to, aby byl využit v kuchyni. Je totiž antibakteriální, lehký a odolný, což jsou vlastnosti, které hrají do karet tomu, aby je značka Bambum přetvořil do šikovných pomocníků. Bambus se oproti klasickému dřevu liší hned v několika hlavních bodech. Než doroste do plné síly, trvá mu tu okolo 5 let, zatímco například u dubu to může být až 50 let. Využívání bambusu tak je pro přírodu menší zátěží než kácení urostlých stromů. - Materiál: bambus, kov - Rozměry: 19 x 3,5 x 0,2 cm - Poznámka: vhodné pro všechny bambusové nože ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Brousek na bambusové nože Bambum za skvělou cenu 109 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ruční nástroje na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Brousek na bambusové nože Bambum

Lukáš
Pro mé potřeby je Bambum Brousek na bambusové nože Bambum skvělá volba v kategorii Ruční nástroje.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Brousek na bambusové nože Bambum od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Brousek na bambusové nože Bambum}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Brousek na bambusové nože Bambum mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Brousek na bambusové nože Bambum Bambum - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Brousek na bambusové nože Bambum, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Brousek na bambusové nože Bambum Bambum na zahradu

Brousek na bambusové nože Bambum Ruční nástroje Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Brousek na bambusové nože Bambum i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bambum, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 109 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Brousek na bambusové nože Bambum na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bambum
- číslo EAN 8680136020138 z výroby
- produkt je v kategorii Ruční nástroje


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Brousek na bambusové nože Bambum Ruční nástroje
Cena zboží
109 Kč
Dostupnost
07.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Ruční nástroje Bambum

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Brousek na bambusové nože Bambum) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bambum), manuály 8680136020138, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.