Info o Brother 4986 Pálka (raketa) tenisová dětská 63 cm s pouzdrem - hodnocení a parametry

Informace: Brother 4986 Pálka (raketa) tenisová dětská 63 cm s pouzdrem Tenisové rakety Brother

Popis produktu: Pálka (raketa) tenisová dětská 63 cm s pouzdrem Technické údaje: pálka má oválný rám o délce 63 cm, který zaručuje pevnost pálky i při odlehčení raketa má pouzdro doporučené pro tenisové začátečníky do 10 let ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Brother 4986 Pálka (raketa) tenisová dětská 63 cm s pouzdrem za skvělou cenu 345 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tenisové rakety na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Brother 4986 Pálka (raketa) tenisová dětská 63 cm s pouzdrem

Lukáš
Pro mé potřeby je Brother Brother 4986 Pálka (raketa) tenisová dětská 63 cm s pouzdrem skvělá volba v kategorii Tenisové rakety.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Brother 4986 Pálka (raketa) tenisová dětská 63 cm s pouzdrem od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Brother 4986 Pálka (raketa) tenisová dětská 63 cm s pouzdrem}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Brother 4986 Pálka (raketa) tenisová dětská 63 cm s pouzdrem mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Brother 4986 Pálka (raketa) tenisová dětská 63 cm s pouzdrem Brother - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Brother 4986 Pálka (raketa) tenisová dětská 63 cm s pouzdrem, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Brother 4986 Pálka (raketa) tenisová dětská 63 cm s pouzdrem Brother na zahradu

Brother 4986 Pálka (raketa) tenisová dětská 63 cm s pouzdrem Tenisové rakety Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Brother 4986 Pálka (raketa) tenisová dětská 63 cm s pouzdrem i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Brother, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 345 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Brother 4986 Pálka (raketa) tenisová dětská 63 cm s pouzdrem na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Brother
- číslo EAN 8595042722130 z výroby
- produkt je v kategorii Tenisové rakety


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Brother 4986 Pálka (raketa) tenisová dětská 63 cm s pouzdrem Tenisové rakety
Cena zboží
345 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Tenisové rakety Brother

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Brother 4986 Pálka (raketa) tenisová dětská 63 cm s pouzdrem) potřebujete dokumentaci od výrobce (Brother), manuály 8595042722130 , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.