Info o Brother 4958 Pálka na stolní tenis (Pingpongová pálka) - hodnocení a parametry

Informace: Brother 4958 Pálka na stolní tenis (Pingpongová pálka) Pingpongové pálky Brother

Popis produktu: Pálka na stolní tenis (Pingpongová pálka) Brother 1-star Technické údaje: 'řapík' ve fólii pro úplné začátečníky ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Brother 4958 Pálka na stolní tenis (Pingpongová pálka) za skvělou cenu 88 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pingpongové pálky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Brother 4958 Pálka na stolní tenis (Pingpongová pálka)

Lukáš
Pro mé potřeby je Brother Brother 4958 Pálka na stolní tenis (Pingpongová pálka) skvělá volba v kategorii Pingpongové pálky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Brother 4958 Pálka na stolní tenis (Pingpongová pálka) od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Brother 4958 Pálka na stolní tenis (Pingpongová pálka)}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Brother 4958 Pálka na stolní tenis (Pingpongová pálka) mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Brother 4958 Pálka na stolní tenis (Pingpongová pálka) Brother - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Brother 4958 Pálka na stolní tenis (Pingpongová pálka), nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Brother 4958 Pálka na stolní tenis (Pingpongová pálka) Brother na zahradu

Brother 4958 Pálka na stolní tenis (Pingpongová pálka) Pingpongové pálky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Brother 4958 Pálka na stolní tenis (Pingpongová pálka) i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Brother, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 88 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Brother 4958 Pálka na stolní tenis (Pingpongová pálka) na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Brother
- číslo EAN 8595042721096 z výroby
- produkt je v kategorii Pingpongové pálky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Brother 4958 Pálka na stolní tenis (Pingpongová pálka) Pingpongové pálky
Cena zboží
88 Kč
Dostupnost
(Skladem) 20.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Pingpongové pálky Brother

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Brother 4958 Pálka na stolní tenis (Pingpongová pálka)) potřebujete dokumentaci od výrobce (Brother), manuály 8595042721096, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.