Info o Břidlicový servírovací podnos Bambum Tasev Nevada, 31 x 21 cm - hodnocení a parametry

Informace: Břidlicový servírovací podnos Bambum Tasev Nevada, 31 x 21 cm Tácy, stojany a podnosy Bambum

Popis produktu: Tmavá barva kamene odkazuje na divokou, člověkem nespoutanou, přírodu. Právě tento materiál využila značka Bambum při výrobě kuchyňské kolekce, která se pyšní dokonalým zpracováním, jež oslní nejednoho hosta. - Materiál: kámen - Rozměry: 30 x 20 cm - Mytí: myjte v ruce ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Břidlicový servírovací podnos Bambum Tasev Nevada, 31 x 21 cm za skvělou cenu 309 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tácy, stojany a podnosy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Břidlicový servírovací podnos Bambum Tasev Nevada, 31 x 21 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Bambum Břidlicový servírovací podnos Bambum Tasev Nevada, 31 x 21 cm skvělá volba v kategorii Tácy, stojany a podnosy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Břidlicový servírovací podnos Bambum Tasev Nevada, 31 x 21 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Břidlicový servírovací podnos Bambum Tasev Nevada, 31 x 21 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Břidlicový servírovací podnos Bambum Tasev Nevada, 31 x 21 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Břidlicový servírovací podnos Bambum Tasev Nevada, 31 x 21 cm Bambum - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Břidlicový servírovací podnos Bambum Tasev Nevada, 31 x 21 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Břidlicový servírovací podnos Bambum Tasev Nevada, 31 x 21 cm Bambum na zahradu

Břidlicový servírovací podnos Bambum Tasev Nevada, 31 x 21 cm Tácy, stojany a podnosy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Břidlicový servírovací podnos Bambum Tasev Nevada, 31 x 21 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bambum, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 309 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Břidlicový servírovací podnos Bambum Tasev Nevada, 31 x 21 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bambum
- číslo EAN 8680136021760 z výroby
- produkt je v kategorii Tácy, stojany a podnosy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Břidlicový servírovací podnos Bambum Tasev Nevada, 31 x 21 cm Tácy, stojany a podnosy
Cena zboží
309 Kč
Dostupnost
05.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Tácy, stojany a podnosy Bambum

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Břidlicový servírovací podnos Bambum Tasev Nevada, 31 x 21 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bambum), manuály 8680136021760, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.